» » » Визначилися півфіналісти Кубка Черкаської області.

Визначилися півфіналісти Кубка Черкаської області.

Автор: Sobolenko від 29-04-2013, 00:55, подивилося: 1695

2 "Уманьферммаш" - "Канів" 5:2 (3:1)
28.04. Умань. Стадіон "Уманьферммаш"
"Уманьферммаш" : Щербина (68, Красніцький), Репін, Дзига, Ляхович (65, Гірський), Тепляков, Коломієць (70, Баланюк), Гаврилюк (61, Трегубов), Гавенко, Казанюк, Горщинський (70, Григораш), Янчук (72, Лут)
Голи: 1:0 - Янчук (15), 2:0 - Гаврилюк (21), 3:0 - Янчук (34), 3:1 - (45), 4:1 - Горщинський (61), 4:2 - (80), 4:2 - Баланюк (90)

"Зоря" - "Наша Ряба" 3:1

"Ураган" - БЗК 3:2

"Ретро" - "УТК-Ятрань" 2:0 (2:0)

28.04. Ватутіно.
Арбітри: Цибулько, Ліхотворік, Лобанов
"Ретро": Шарлай, Маняк (26, Белоус), Каплюченко, Натальченко, Хорсун, Абуладзе, Ніколайчук (60, Косяк), Замніус (89, Расулов), Скоцький (73, Бабенко), Бойко (73, Ніколенко), Корольчук (60, Гришвей)
"УТК-Ятрань": Прудиус, Гончаренко (46, Плужник), Думенко, Коцюба (46, Троян), Терещенко (86, Єжаченко В.), Тріфонов (60, Фещенко), Малютін , Ткач (81, Дудник), Стеценко (68, Мельник), Казанюк.
Голи
: 1:0 - Бойко (40), 2:0 - Білоус (45)
Попередження: Корольчук (18), Абуладзе (48), Думенко (65), Натальченко (70)

"УТК-Ятрань"

"Ретро"

Минулого року суперники розпичинали сезон матчем між собою вже в першому раунді обласного кубка. Тепер же вони зійшлися в третьому колі. Більш досвідченним можна було б вважати ватутінську команду. Але в "Ретро", на скільки розумію, відбулися традиційні чималі зміни в складі і спрогнозувати результат кубкового двобою я особисто не брався.

Команди багатообіцяюче розпочали матч. Вже на першій хвилині господарі ледь не упіймали суперника на помилці в захисті. А вже на 5-й хвилині Коцюба чудово розібрався з опонентами справа і зробив навіс. Малютін добре бив головою метрів з 13. Але господарів виручила стійка воріт. Надалі зливи гольових моментів не послідувало. Точилася абсолютно рівна гра. Характерною ознакою була велика кількість дрібних фолів. Суперники не діяли надмірно жорстко, але порушень правил було чимало. І це доволі помітно давалося взнаки на темпові гри. Коли вже можна було задумуватися про другий тайм, трапився по суті ключовий епізод поєдинку. На 40-й хвилині Андрію Бойку удався з лінії штрафної удар на заздрість усім - і сильний і ювелірно точний - в сумісіньку "девятку"! Шансів у воротаря не було... Це, схоже, стало прикрою несподіванкою для гостей. І буквально перед самою перервою вони пропустили ще одного мяча - Білоус вийшов сам на сам з воротарем і в момент, коли його майже наздогнали, невідпорно пробив в нижній кут. Так "УТК-Ятрань" отримали два класичних голи "в роздягальню"...

Станцюємо?

По перерві картина кардильно не змінилася. Гра була рівною. Можливо, хвилин з 30 територіальною певною перевагою володіли гості. Але вона не втілилася в гол. Гол, який би міг змінити ситуацію. Останню нагоду наші футболісти втратили на 88 хвилині - Терещенко вийшов сам на сам з воротарем. Але кут був гострий і Сергій не поцілив у ворота. Тут же дві нагоди мали ватутінці, але рахунок там і не змінився....