» » » В Умані стартував зональний турнір чемпіонату України серед дівочих команд.

В Умані стартував зональний турнір чемпіонату України серед дівочих команд.

Автор: Sobolenko від 12-04-2011, 07:23, подивилося: 2016

0 В Умані стартував зональний турнір чемпіонату України серед дівочих команд.
11 квітня і в Умані стартували зональні змагання Чемпіонату України серед дівочих команд 1994-96 р.н.
На урочистому відкритті з напутнім словом до учасниць змагань виступили поважні особи нашого краю - генеральний директор ВАТ "Уманьферммаш" (і почесний президент ФК "Ятрань-Уманьферммаш", президент ФК "Уманьферммаш") А.В.Ліпкан, заступник голови уманської РДА С.В.Рогальський, заступник міського голови м.Умань В.М.Віблий, заступник голови обласної федерації футболу В.В.Мітасов, представник ФФУ Р.В.Діденко. Всі найщиріші слова не передасиш. Лише процитую В.В.Мітасова, слова якого можна вже назвати крилатими: "12 квітня ми святкуватимемо 50-річчя першого політу в космос людини. Але ось скоро сто років як ми чекаємо як станемо чемпіонами світу з футболу! І напевне марно! Отож надія тоді на вас - побажаю вам, дівчата, стати чемпіонами світу!" Подію відслідковували і журналісти Телекомпанії "Умань" (сюжет на каналі відзнято)
А далі стартував сам турнір.
"Ятрань-Уманьферммаш-ДЮСШ" - "БЕМС" (Вознесенськ) 3:0 (Голи: А.Фортуна, І.Зуєва, А.Турчинська)
Першими на поле вийшли господарі і гості з Вознесенська. Команда "БЕМС" постала чудово підготовленою фізично. Всі дівчата мов на підбір. І хоча проблем захисту "Ятрані-Уманьферммаш-ДЮСШ" вони не створили, але і розгорнути свою гру господарям вони довго не давали. Уманчанки довго запрягали. Майже весь перший тайм. Достатньо сказати, що лише хвилині на 20-й вони відкрили рахунок (чудово метрів з 27 в верхній кут пробив капітан Альона Фортуна).
В другому таймі наша команда покращила свою гру - можливо заспокоїлися. Актвізувалися фланги. І хоча в нападників сьогодні не все йшло як треба все ж ще два м'ячі побувало в сітці воріт суперника.

"Плеяда" Тульчин - "Тальне" 6:0 (4:0)
Важко було спрогнозувати результат цього матчу. Обидва колективи мали амбіції. Але боротьби по суті не вийшло. Дівчата з Вінничини переграли тальнівчанок. А на великому рахунку відчутно далося взнаки дві безглуздих помилки центрального захисника "Тального", який за кілька хвилин в першому таймі "придумав" два пенальті в свої ворота і рахунок зріс до 4:0.

Подробиці другого туру- сьогодні ввечорі!

Категорія: Новини / Чемпіонат України