» » » "Ятрань-80ті" зазнала першої поразки

"Ятрань-80ті" зазнала першої поразки

Автор: Sobolenko від 22-06-2015, 11:26, подивилося: 1770

0 В Паланці "Ятрань-80ті", що представляє Уманщину та область в чемпіонаті України серед ветеранів 35+, провела свій заключний поєдинок групового етапу. Нагадаю, що наша команда в перших трьох поєдинках здобула перемоги (над "Гранітом" 2:1 та 5:1, над "Гірником" 6:3) і завчасно забезпечила собі перше місце у підгрупі а з ним і місце у півфіналі чемпіонату. Це факт в значній мірі, схоже, вплинув на перебіг матчу в Паланці. Господарі попри розуміння того, що це все ж поєдинок чемпіонату України, так і не змогли налаштуватися на всі 100 відсотків. Це і призвело до збільшення кількості грубих помилок. Причому не варто в цьому плані виокремлювати когось одного - програла вся команда. Втім, цей програш потрібно сприймати позитивно - як корисний урок. Перед півфінальним етапом це було дуже доречно, адже там ціна помилок буде помітно вищою.

Поєдинок господарі розпочали впевнено. Але все перевернулося з ніг на голову в середині тайму, коли Євген Арбузов на 18-й та 20-й хвилинах двічі покарав "Ятрань-80ті" за грубі помилки. Олександр Казанюк на 29-й хвилині забив зльоту красеня-гола після передачі Сергія Янчука. Але тут же "Гірник" відновив статус-кво - Орест Атаманчук зробив рахунок 1:3.

У другому таймі пішло все на зустрічних курсах. Було моментів на 5-6 ігор. Арбузов (на 45-й) та Сулименко (на 57-й) довели справу до 1:5. Натомість господарі двічі поцілили в каркас воріт. І лише на останній хвилині матчу Олександр Казанюк нарешті провів ще одного мяча у ворота "Гірника". 2:5.

Півфінальні турніри заплановано на 3-5 липня. Один з них пройде на Уманщині. Точно відомо, що тут зіграє, крім "Ятрані-80ті", одеський гранд "Рішільє" (з Косиріним, Полтавцем та іншими зірками у складі). Третьою командою міг стати колектив з Тернополя. Але наразі відомо, що його замінить чи то команда з Луцька чи то з Овідіополя.

Категорія: Новини / Чемпіонат України