Автор: Sobolenko від 29-10-2018, 18:09, подивилося: 245

0 "Ятрань-Берестівець" перший реванш взяла - у "Ладомира"

«Ятрань-Берестівець» - «Ладомир» 3:2 (1:0)
28 жовтня. Паланка. 50 глядачів.
Арбітри: Бондарчук І. (Київ), Кравченко О. (Кропивницький), Настусенко Є. (Олександрія)
«Ятрань-Берестівець): Цикаленко, Земляна, Мушин, Вороніна, Косік, Авдєєва (90+2, Назаренко), Загуменна, Сівець, Гнидюк, Семенюк Ю., Семенюк О. ((66, Тарасенко)
«Ладомир»: Вальчук, Шайнюк, Аполоніна, Кибиш, Бубняк (62, Каверзіна), Перевізник, Ніколаєва, Кухаренко, Гірин, Кревська, Лемешук.
Голи: Вороніна (30), Семенюк Ю. (51 пен, 90+2) – Гірин (71), Шайнюк (90+4)
Попередження:Кибиш (28), Лемешук (51)

Ще до закінчення календарно року, без паузи, розпочалося друге коло чемпіонату України серед жіночих команд вищої ліги. А відтак «Ятрань-Берестівець» мала можливість взяти бодай в одного суперника реванш за прикрі необов’язкові поразки на старті турніру. І цього дня в Паланці господарям вдалося то зробити – перемогли «Ладомир».

Віддати належне звітний матч вкотре показав, що середняки чемпіонату (а це по суті прошарок з 7(!!!) команд – виключенням можна назвати відірвавшихся «Житлобудів» і відставших остаточно «Пантер») помітно додали в плані організації і матчі між проходять здебільшого у рівній боротьбі. То й таки «Ладомир» не є в цьому виключенням. Та і знаходиться команда у верхній частині таблиці. Але з іншого боку вважати гостей фаворитом в матчі проти «Ятрані-Берестівець» теж було б поспіхом. В неділю господарі продемонстрували, що їх дуже рано списувати з рахунків.

Перший момент у зустрічі створили господарі, але Вальчук змогла парирувати удар головою Вороніної. За 5 хвилин господарі створили ще один момент. Але тепер … біля власних воріт! Олена Цикаленко припустилася грубої помилки – вийшовши до кута воротарського під передачу, вибила м’яча через центр штрафного майданчика. І по суті подарувала м’яча суперниці. Простріл і гол! І добре для господарів, що гравчиня «Ладомиру», що спрямувала м’яча в сітку порожніх воріт з самої лінії, перебувала в явному офсайді… А ось на 15-16 хвилинах Цикаленко вже виручили двічі свою команду. Спочатку після подачі зліва здійснила сейв. А потім гості після розіграшу кутового пробивали в дальній кут. І тут сейв. Але в принципі можна було констатувати, що, попри впевненість у власних силах гостей, ініціативою заволоділа «Ятрань-Берестівець». І гол у ворота «Ладомиру» на 30-й хвилині був логічним відносно розвитку подій на полі. Сталося це після кутового, коли Вороніна з центра штрафного точно пробила низом. Більше голів до перерви нечисленні глядачі не побачили.

Другий тайм також позитивно розпочався для підопічних Володимира Пею. На 50-й хвилині помилка захисника призвела до порушення правил і призначення 11-метрового удару. Юлія Семенюк вирок виконала чітко. 2:0. Це вже була помітна перевага. На 65-й хвилині Юлія Гнидюк могла зняти всі питання про переможця, але вихід сам на сам з воротарем завершила ударом в дальній кут і трішки схибила. За 4 хвилини виник момент біля воріт Цикаленко і саме воротар стрибком в ноги ліквідувала загрозу. Але буквально за хвилину м’яч таки побував у воротах Олени – 2:1. Ще за хвилину буквально господарі мали відновити перевагу у два м’ячі – Гнидюк видряпала м’яча в чужому воротарському і відкинула під удар Юлії Семенюк. Але в тої удар відверто не вийшов – «зажувала»…

Все йшло до перемоги господарів. Але рахунок був хитким. Приклад втраченої перемоги над «Злагодою» ятрив рани і не давав розслабитися. І лише на 90+2-й хвилині гол-красеню Юлії Семенюк дозволив господарям полегшено розслабитися. Юлія забила класним ударом з кута штрафного майданчика в дальній кут воріт! Правда, на 90+5-й хвилині гостям вдалося скоротити знову відставання (не зовсім вдало тут зіграла голкіпер), але не більше того – часу вже не було навіть розіграти м’яч з центра поля…

Категорія: Новини / Чемпіонат України