» » » Так чи грав гравець команди Уманського району в ДНР?

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"

Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова
Так чи грав гравець команди Уманського району в ДНР?

Автор: Sobolenko від 6-01-2016, 20:12, подивилося: 1868

0 Війна, яка точиться на Сході України, залишається (і ще навіть після її завершення так буде не один рік) дуже болючою темою для всіх українців (якщо хочете - то для громадян України, адже не лише українці за національністю відносяться до них і при цьому залишаються щирими патріотами). І при цьому - ну дуже акуратно потрібно підходити до подачі того чи іншого матеріалу. Ну це якщо ви не переслідуєте якихось пропагандиських інтересів або не женетесь ще за чимось (ну там за сенсацією). Не є виключенням в цьому плані і футбол. Ми всі зокрема знаємо якою активною частиною суспільства в цьому плані були і є фанати футбольних клубів. Багато хто з любителів футболу з обуренням і болем сприймав інформацію, коли той чи інший футбольний діяч ставав на сторону ДНР чи ЛНР. Тоді практично моментально таких людей, незалежно від колишніх заслуг, футбольне керівництво України (в особі ФФУ) гнівно засуджувало. Так були резонансні випадки по гравцям, що грали за збірні самопроголошених "республік", по арбітрові, що примудрявся і там і в тут заробляти на хліб свистком і прапорцем. І ось маємо ще одну новину. причому на прикладі подачі цієї новини можна прослідкувати як вибірково можна подавати інформацію. І на виході мати "інформацію" в потрібному напрямку.


В Україні (та напевне й за межами її) добре відомий сайт "Жіночий футбол України". Він створений ентузіастом Максимом Мініним. Свого часу він був при жіночій команді "Дончанка". І згодом він перепрофілював (а по суті створив новий) клубний сайт на сайт про весь жіночий футбол. Варто зазначити, що робота пророблена величезна. І при неймовірній пасивності ФФУ (посміялися недавно про те як не працював офіційний сайт національної асоціації? То що ви хочете про подачу інформації про якийсь там жіночий футбол?!) цей сайт залишався і залишається БЕЗАЛЬТЕРНАТИВНИМ! Чи саме це дозволяє автору сайту собі деякі неприпустимі речі, чи якісь інші мотиви.... Але це не означає, що автор має право маніпулювати на свій розсуд фактами. Причому на теми, як вже написано вище, дуже і дуже болючі зараз.

І так конкретно про що мова.

Так чи грав гравець команди Уманського району в ДНР?

В спільноті в соціальній мережі "Вконтакте" , що є супутником вказаного сайту (підтверджується скріншотом 1), вказаний автор (він же є і адміністратором цієї спільноти) публікує наступну новину:

Так чи грав гравець команди Уманського району в ДНР?

В новині вказується, що Катерина Ішутіна (в дужках вказано клуб - "Ятрань-Базис") грала на якомусь турнірі з мін-футболу під егідою футбольного союзу ДНР. На запитання в переписці на підставі чого він вказав, що цей гравець ще представляє саме клуб з Уманського району, автор почав маніпулювати "розумними" формулюваннями - "ну так на сайті ж ЖФУ так вказано на даний момент. АВТОР НЕ ПОЦІКАВИВСЯ РЕАЛЬНИМ СТАНОМ СПРАВ НІ В ГРАВЦЯ, НІ В КЛУБІ. Потім на запитання - А КОГО ВЛАСНЕ ПРЕДСТАВЛЯЄ БЕЗПОСЕРЕДНЬО АВТОР МАКСИМ МІНІН І ЙОГО САЙТ (раз на нього він посилається як на джерело ледь не офіційної інформації!) - послідувала відповідь: "Сайт ЖФУ и група - энтузиазм и хобби." Це якось не в’яжеться логічно.

Я звернувся за коментарем до головного тренера команди "Ятрань-Базис" Володимира Пею.
Ось що він прокоментував:

- У Катерини Ішутіної закінчився контракт 31 жовтня 2015 року. новий ми не підписували. Ми розсталися абсолютно нормально. Два сезони вона вірою і правдою відслужила нашій команді. По завершенню контракту Катя не знала де буде грати далі. Не виключався варіант що і в нас. Вона повернулася до Донецька. Не забуваємо про те, що вона звідти, у неї там мала дитина і батьки. Тому не варто їй щось відразу категорично там закидати. Коментувати і оцінювати її участь в якихось змаганнях під егідою ФС ДНР теж поки що не хочу. По тій причині, що абсолютно не знаємо подробиць.

Як бачите - наразі Катерина Ішутіна не є гравцем команди з Уманського району. І якби автор Максим Мінін був коректним і послідовним (на що він претендує), то варто було вказувати біля прізвища гравця "екс-гравець "Ятрань-Базис" та "Дончанки". Про те, що матеріал не випадково був поданий саме так я поданий свідчить іще один цікавий факт. На фото, де Ішутіна отримує якийсь приз, фігурує ще одна особа - Масальський Олександр Євгеньович. Це той пан у костюмі при галстукові на другому плані за Ішутіною . Для інформації - О.Є.Масальський був головним тренером "Дончанки" і тривалий час головним тренером .... юнацької та молодіжних збірних України (дівочих).

Так чи грав гравець команди Уманського району в ДНР?

Цього пана автор Максим Мінін не просто не випадково не побачив. Про це свідчить той факт, що на "новині" у групі є групове фото всіх учасників і там "випадково" обрізано правий край саме по пану Масальському.

Так чи грав гравець команди Уманського району в ДНР?

Для порівняння - ось сам сайт ФС ДНР із цією новиною - можете порівняти. Там на цій груповій фото пан Масальський у всій красі!

http://fsdnr.com/index.php/lastnews/434-womens-20-12

Так от панове! Це все випадковість? Дорослий пан ходить в офіційних особах при проведенні турніру. Це про щось говорить? Про свідомість участі гравців ще можна хоч якось сперечатися. А про колишнього тренера збірних України там нічого говорити! Але пана "журналіста-ентузіаста" постать колишнього тренера збірних України в ДНР чомусь не просто не цікавить а навіть відверто прикривається. Зате акцентується участь гравців "Ятрань-Базис" та "Іллічівки" (попутно). При цьому автор "забуває" перевірити приналежність гравців до команд. Головне ж джерело для нього - його ж власний сайт, який за його ж зізнанням є його "хоббі". Цікаво все так виходить!

П.С. Що характерно на самому сайті "автор" не публікує новину. досить було відра помий в соціальній мережі в групі на кілька тисяч підпищиків. Характерно, що автор там відповідає то від свого імені то від імені "групи". Тіпа то від себе а то "оіфіційно". Ось так і розвінчується міф про чи то "офіційність" того сайту чи то про обєктивність. Додати нічого. Д

Категорія: Новини / Чемпіонат України

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.