» » » Перше уманське дербі і драмитичне визначення півфіналіста

Перше уманське дербі і драмитичне визначення півфіналіста

Автор: Sobolenko від 20-02-2016, 18:00, подивилося: 1137

0 Перше уманське дербі і драмитичне визначення півфіналіста

Третій ігровий день пятої зимової першості України відкривався матчем між земляками. Перше дербі жіночих клубів Уманщини на офіційному рівні. "Пантери" втратили можливість вийти до півфіналу. "Ятрань-Базис-Уманьферммаш" ще мала певні шанси. Але принциповість протистояння не передбачалася відсутності боротьби. Її якраз очікувалося чимало. Обидва колективи в другому турі продемонстрували прогрес у грі. "Ятрань-Базис-Уманьферммаш" мала перевагу над "Родиною", але не змогла досягти перемоги. "Пантери" мінімально програли "Житлобуду-1", але попсували нерви фавориту. Отож було цікаво подивтися на матч між ними безпосередньо.

З перших хвилин спекотно стало біля воріт "Пантер"

З перших буквально хвилин ініціативу захопили футболістки команди Уманського району. І вже на 5-й хвилині відкрили рахунок. Цьому посприяла не зовсім вдала гра голкіпера "Пантер", який не втримав мяча в руках і той таки вкотився за лінію воріт. перший історичний гол дербі на рахунку Олени Загуменної.

Перший мяч уманських дербі жіночих команд забито.

Гол не вплинув на перебіг подій. "Ятрань-Базис-Уманьферммаш" практично повністю змусила гру зміститися на половину поля "Пантер". І логічним наслідком став і другий мяч у воротах уманської команди. подача зі стандарту на високу Наталію Аілінкий завершився тим, щоб без нагляду залишилася Загуменна. І досвідчена футболістка холоднокровно перекинула всіх. 2:0.

В принципі з рахунком 2:0 і мав би завершитися перший тайм. Але перед самою перервою єдиної помилки припустилася голкіпер Анна Затушевська, яка впевненою грою на турнірі підтверджує свій високий клас. Вона невиправдано пішла на вихід на 11-метрову позначку і Віталія Будаєва її випередила. 2:1.

"Гол у роздягальну" додав впевненості "Пантерам". І в другому таймі вони краще виглядали. Певну перевагу ще мали футболістки "Ятрань-Базис-Уманьферммаш". Але вона вже не була така помітна. При цьому кілька нагод збільшити рахунок (а це їм було конче потрібно) футболістки в білій формі мали. Але неточно діяли в завершальній стадії атак. Мали шанс і їх суперниці. Але неймовірного сейва здійснила Анна Затушевська хвилин за 10 до фінального свистка.

Так і завершився матч з рахунком 2:1 на користь "Ятрань-Базис-Уманьферммаш". Рахунок по грі. Команда "Ятрань-Базис-Уманьферммаш" продемонструвала більш змістовну, колективну гру. Взагалі діїї колективу В.М.Пею вселяють певний оптимізм. Не виглядають "хлопчиками дівчатками для биття" і команда "Пантери.

Тепер колектив "Ятрань-Базис-Уманьферммаш" очікував підсумкового результату поєдинку між "Житлобудом-1" та "Родиною". Доля другої путівки до півфіналу тепер не залежала від нашої команди. Харківянки здобули перемогу 4:0. І в підгрупі склался рідкісна ситуація. У "Ятрані-Базис-Уманьферммаш" та "Родини" виявилися рівними всі показники - по 4 очки, по 4 забитих мячі і по 2 пропущених. Між собою теж зіграли унічію 0:0. По Регламенту стали рахувати попередження. І їх виявилося порівну! по чотири в обох колективів! І довелося долю місця в півфіналі першості України вирішувати ... жеребкуванням! Доля посміхнулася Володимиру Пею та його команді! Як кажуть - підфартило. Правда, згадуючи перевагу і невикористані моменти в матчі проти "Родини" можна все ж говорити і про певну справедливість.

У іншій підгрупі було все прогнозовано. Тернопільська команда перемогла киянок 3:0. А "Житлобуд-2" розтрощив чернігівську "Легенду". Таким чином утворилися півфінальні пари, що повністю повторюють минулорічний розіграш.