Автор: Sobolenko від 8-11-2018, 18:10, подивилося: 140

0 «Єдність-ШВСМ» (Плиски) – «Ятрань-Берестівець» 0:0
Арбітри: Кваша А. , Різник А. (Київська обл.), Маринець М. (Житомир)
«Єдність»: Ібрагімова, Ковб, Боярова, Полухіна, Кравченко, Скидан, Давиденко, Постол, Вегерич, Чичинадзе, Мазурова.
«Ятрань-Берестівець): Денищич, Земляна, Мушин, Вороніна, Косік, Авдєєва, Загуменна, Сівець, Гнидюк, Семенюк Ю., Семенюк О. (85, Комар)
Попередження: Авдєєва (52)

Заключний свій матч цього року в чемпіонаті України (залишається ще кубковий чвертьфінал проти «Житлобуда-1») «Ятрань-Берестівець» мала провести в Чернігівській області. Програш «Єдності» 0:1 на старті чемпіонату був з числа тих матчів, про які і досить із жалем згадується. Підопічним В.Пею дуже кортіло і в цього суперника взяти реванш. Тим паче «Ятрань-Берестівець» явно не «поплила» після невдалого старту і вже три тури поспіль здобувала очки. З іншого боку – виїзд до непростого і досить амбітного суперника. От між цими факторами десь і губиться оцінка підсумкового результату – нічиєї 0:0.

Володимир Пею:
Дещо розчарований підсумковим результатом. В першому таймі ми повністю переграли суперника. Ми мали як мінімум 3 чистих виходи на гольові позиції. Ще одного разу суперник ледь сам собі не зрізав м’яча у ворота, але м’яч поцілив у штангу. У господарів лише один момент – поцілили практично в хрестовину воріт збоку. Реалізовувати треба свої моменти! Прикро їх так марнувати… В другому ж таймі гра протікала по суті без гольових моментів і докотилася до «сухої» нічиєї. Нічия на виїзді з «Єдністю-ШВСМ» це пристойний результат. З іншого боку – нам не вдалося скоротити відставання до мінімуму від пелетону. Та і по грі могли розраховувати на перемогу. Ну що ж – будемо старатися надолужити вже весною. Руки опускати не будемо точно.
Ще згадав би момент у другому таймі, коли у зіткненні головами отримали ушкодження Боярова у господарів і Вороніна у нас. Виникла проблема з наданням допомоги. Добре, що все обійшлося. Я чудово розумію складнощі господарів із замовленням медичного супроводу матчу. Але з іншого боку пам’ятаю як нам виносили мізки в домашньому матчі – ледь не обладнання автомобіля медичної допомоги тоді не перевіряли. Цікаво, що тоді ми приймали ту таки «Єдність-ШВСМ» і був той же … арбітр. Я не маю претензій до клубу з Плисок. Я про якесь єдине трактування вимог до всіх…
В нас ще залишається один кубковий матч і тоді дівчата отримають можливість відпочити. Головне завдання зберегти те, що напрацьовано, тих гравців, що маємо. І впевнений, що будемо прогресувати. Наприклад, я дуже задоволений тими молодими гравцями, які досить швидко адаптувалися в нашому колективі і вже приносять багато користі на полі.

Категорія: Новини / Чемпіонат України