» » » Фінальна частина чемпіонату України в Умані. День другий!

Фінальна частина чемпіонату України в Умані. День другий!

Автор: Sobolenko від 3-05-2011, 19:19, подивилося: 1782

1 Волею календаря сьогодні зустрічалися між собою тріумфатори першого ігрового дня і ті, хто зазнав поразок.
«Волинянка» - «Плеяда» 4:0. Тривалий час рахунок був мінімальним, але наприкінці команда з Вінничини отримала ще три голи.
«Житлобуд-2» - «Спартак-ШВСМ» 2:5 (0:2)
Лідери підгрупи по результату і по рівню гри в разі перемоги гарантували собі місце у фіналі. Тобто своєрідний півфінал. В першому таймі дещо краще виглядали футболістки чернігівської ШВСМ. І втілили цю перевагу в два гарних мячі. По перерві спартаківки дещо розслабилися і це призвело до автоголу в їх ворота. Але боротьби не вийшло. Здали нерви у капітана харківської команди і вона за порушення правил отримала друге попередження а відтак і червону картку. Тут же різниця знову сягла 2 голи. А в підсумку дійшло до 2:5. І "Спартак-ШВСМ" гарантував собі місце у фіналі.
«Ятрань-Уманьферммаш-ДЮСШ» - «КОЛІСП» 1:2
І тут зустрічалися команди, що в перший день отримали великі перемоги (відповідно 8:0 і 6:1). Гості вийшли на гру більш вмотивовані і вже до 10-ї хвилині покарали господарів за стартову розгубленість. Спочатку шальний м'яч вкотився в сітку після подачі кутового а потім і зі штрафного влучили. Два стандарти - два голи. В ці хвилини костопільчанки були швидшими і зігранішими. Після вмотивованої розмови в перерві в роздягальні команда господарів навязала боротьбу. Гра не клеїлася але емоції і бажання покращили ситуацію на полі. За 5 хвилин до кінця гості збили в штрафному В.Музику і Є.Крепостна з пенальті скоротила різницю. Але перемогу і з нею і місце у фіналі таки здобули костопільчанки. Але за волю до перемоги і характер наша команда заслужила на похвалу всіх присутніх. а сам матч покищо вийшов самим драматичним на турнірі. Боролися обидві команди не жаліючи себе але при цьому без хамства і неповаги один до одного. Варто відмітити і кваліфіковане суддівство бригади арбітрів. І взагалі у всіх проведених 8 матчах арбітраж не викликав нарікань. А емоції тренера "Житлобуда-2" можна зрозуміти по-людськи (втратили надію пробитися до фіналу) але підстав вони не мали (нападки на арбітра).
«СДЮШОР-16-АТЕКС-2» - «Лідер» 4:0
Тут все вирішилося до перерви.

В середу на турнірі-вихідний день. І у команд запланована екскурсія до легендарної "Софіївки".
А в четверг особливо цікавими будуть матчі між командами, що в очних зустрічах розіграють другі місця в підгрупах - "Житлобуд-2" проти "Волинянки" а "Ятрань-Уманьферммаш-ДЮСШ" проти "«СДЮШОР-16-АТЕКС-2». Ті, хто посяде другі місця в групах в останній день розіграють між собою "бронзу" чемпіонату.Фінальна частина чемпіонату України в Умані. День другий!

Змінив: Sobolenko

Категорія: Новини / Чемпіонат України