» » » Фінальна частина чемпіонату України в Умані. День третій!

Фінальна частина чемпіонату України в Умані. День третій!

Автор: Sobolenko від 5-05-2011, 23:15, подивилося: 1741

4 5 травня відбулися заключні матчі в підгрупах. Переможці квартетів і фіналу чемпіонату (Чернігів та Костопіль) визначилися ще після 2 туру. А тому увага була прикута до двох матчів, де вирішувалося хто зійдеться в матчі за "бронзу".
«КОЛІСП» - «Лідер» 4:0
. Тут проблем як і інтриги не було. перші узаконили своє перше місце а інші залишилися на четвертому.
«Ятрань-Уманьферммаш-ДЮСШ» -«СДЮШОР-16-АТЕКС-2» - 0:5. Господарів влаштовувала і нічія для того щоб утриматися на потрібному другому місці. Але як і в матчі з Костополем далася взнаки відсутність більш-менш пристойного голкіпера в воротах. Не минуло і хвилини як просто ганебний м'яч залетів до сітки після простенького удару зі штрафного. А на 3-й хвилині і вдруге повторилося все! Після матчу з "Родиною" здавалося, що гірше початку не може бути. Може! І команда уманчан так і не прийшла до тями, на відміну від попереднього матчу - програного але з честю! Ще до перерви стало 0:4. А в другому таймі і п'ятий м'яч зайшов. При цьому київська команда не продемонструвала чогось неймовірного. Просто вони з метра забили а ми ні. Вони один на один викоористали а ми не могли. просто у нас на полі максимум трьом гравцям не можна дорікнути а в гостей значно більше було таких! А був такий шанс поборотися за медалі чемпіонату України....
«Плеяда» - «Спартак-ШВСМ» 0:8
«Житлобуд-2» - «Волинянка» 0:1
По першим матчам турніру при всій повазі до волинянок фаворитом виглядали харківські футболістки. Але вийшло зовсім не так як гадалося! В першому таймі "Волинянка" відкрила рахунок і втратила кілька чудових нагод і збільшити перевагу. Натомість харківянки ледь не відігралися. Але не реалізували пенальті!
По перерві харківянки щось там намагалися відігратися, але гра точилася в центрі поля. А для другого місця їм би вистачило і нічієї. І за пів хвилини до фінального свистка харківянка вискочила один на один але зіграла незграбно а тому залишила на другому місці в підгрупі "Волинянку".
Варто зазначити, що з "Житлобудом-2" цього дня трапилася якась незрозуміла метоморфоза. Можливо час відкриє таємниці...

Змінив: Sobolenko

Категорія: Новини / Чемпіонат України