» » » "Ятрань-Берестівець" впевнено здолала непросту "Єдність".

"Ятрань-Берестівець" впевнено здолала непросту "Єдність".

Автор: Sobolenko від 28-05-2017, 15:16, подивилося: 624

0 26 травня черговий матч чемпіонату України серед жіночих команд проводила «Ятрань-Берестівець». Це був важливий поєдинок. В боротьбі за 4 місце і задля збереження шансів на бронзові медалі команді Уманського району потрібна була лише перемога. А в суперниках була «Єдність» з Плисок Чернігівської області. Це дебютант вищої жіночої ліги. Але хто обізнаний в українському футболі, той неодноразово чув назву «Єдність». Цей клуб тривалий час був представлений в професійному футболі чоловічою командою. Був навіть період, коли «Єдність» мала настільки потужний вигляд, що їх друга команда грала в фіналі аматорської першості України. Але зараз ФК «Єдність» повністю сконцентрувався на … жіночому футболі. Причому керівництво клубу з Чернігівщини має амбітні плани. Але то в майбутньому. Томущо цієї п’ятниці в Умані на штучному полі заслужено здобула перемогу «Ятрань-Берестівець». Підопічні В.Пею повністю контролювали перебіг поєдинку. На початках обох таймів відзначилися наші футболістки (В.Корнійчук та А.Вороніна). Реалізуй свої інші нагоди, то інтрига вмерла б задовго до фінішу зустрічі. Втім, навіть попри те, що «Єдність» один м’яч сквитала, шансів врятувати бодай одне турнірне очко у гостей не було.

ЯТРАНЬ-БЕРЕСТИВЕЦ - ЕДНИСТЬ 2:1
26.05.2017. 16.00. Стадион "Уманьферммаш" (Умань). Зрителей: 100
Арбитр матча: Вакулко Инна (Ровенская). Ассистенты арбитра: Матковская Марина (Хмельницкий), Резник Анастасия (Луганск). Четвертый арбитр: Ястремский Роман (-). Делегат ФФУ: Мазуренко Наталья (Киевская).
ЯТРАНЬ-БЕРЕСТИВЕЦ: Цикаленко Алена, Левицкая Татьяна, Аилинкий Наталья, Сивец Екатерина, Земляная Елена, Загуменная Елена, Воронина Анастасия, Авдеева Ольга, Гныдюк Юлия, Корнийчук Виктория, Боярова Наталья (Комар Роксолана, 90+3).
Запасные: Кориненко Оксана, Назаренко Анастасия, Богуш Екатерина, Гурская Яна.
ЕДНИСТЬ: Кислова Виктория, Ольховская Валерия (Петрушко Анастасия, 84), Марщак Алена, Команда Алена, Кравченко Ирина, Козуб Кристина, Бакуринская Кристина (Кряж Мария, 46), Козуб Карина (Якубович Алина, 73), Яруш Светлана, Горбач Виктория (Постол Валерия, 51), Манзюк Алена (Кучерук Светлана, 57).
Запасные: Шишонок Марина, Гузик Валерия, .
ГОЛЫ: 1:0 Корнийчук Виктория (08), 2:0 Воронина Анастасия (47), 2:1 Кучерук Светлана (85).
ПРЕДУПРЕЖДЕНИЯ: Боярова Наталья (71) - нет.

Таким чином «Ятрань-Берестівець» навіть піднялася на третю сходинку турнірної таблиці. Зрозуміло, що то наразі тимчасово. «Легенда» має на дві гри менше. Тепер нашій команді потрібно поборотися за максимум очок в двох своїх заключних матчах (в Києві проти «Атекса», вдома проти «Пантер»). І сподіватися, що «Легенда» оступиться в зустрічах із «Злагодою» та тою ж таки «Єдністю». Шансів на це не бачу багато, але ж то футбол.

Тим часом 28 травня у Городецькому свій матч проти «Злагоди» проводили «Пантери». Обидві команди мають свої певні амбітні плани. І націлювалися сьогодні лише на перемогу. А відтак видали досить цікавий і видовищний матч. Гості розпочали матч краще. І закономірно забили швидкий гол. В чужому штрафному найкраще розібралася Вікторія Музика, яка багато років відіграла в «Ятрані». Надалі гра була практично рівною. Особливо небезпечними були стандартні положення. Господарі чимало виконали небезпечних подач. Але зиску з цього не мали жодного. Однією з причин було те, що вони не мають у своєму складі гравців високого зросту. А відтак ККД від таких дій був низьким. А захисники і воротар собі не «привозили». До перерви рахунок не змінився.

Другий тайм розпочався без кардинальних змін. Команди обмінювалися гострими атаками. Гості знову ледь не забили швидкий гол. Господарів врятувала Ірина Підкуйко після чистого виходу один на один. Гра ставала дедалі нервовою. Первими відверто нерви здали в господарів. І на 61 хвилині вони залишилися в меншості. Але попри це, «Пантери» мали кращий вигляд в ендшпілі. Вони змогли відігратися. І навіть могли вирвати і перемогу. Але в заключні хвилини гостям вдалося відбитися.

Категорія: Новини / Чемпіонат України