» » » "Умань-АТО" вдруге вийшли на старт у Всеукраїнській Лізі Учасників АТО. І команда просить про допомогу.

Автор: Sobolenko від 10-04-2019, 20:07, подивилося: 348

0 «Умань-АТО» - «Поділля-АТО» (Хмельницький) 1:1
Вінниця.
«Умань-АТО»: Посторонко, Журавицький(45, Алтунін), Кондратюк, Сидун, Мельничук, Потурнак, Зозуля, Карплюк, Хмельницький, Барановський(к), Звариченко
голи:вЗозуля (30 )- 47Сидун(40, аг)
40хв «Полілля АТО» не реалізований пенальті(голкіпер)
Попередження: «Умань АТО» Барановський 32хв.

Команда «Умань-АТО» Розпочали свій другий сезон у Всеукраїнській Лізі Учасників АТО. Загалом це вже пятий сезон. Традиційно чемпіонат розпочинають у м.Вінниця. Там збираються всі команди дивізіону «Центр» - проходить урочиста частина відкриття і перший тур змагань!

Першим матч нам поставили з командою «Поділля АТО» з м.Хмельницький. Це досить мыцний колектив і матчі з ним завжди цікаві. Так сталося і цього разу!Перший матч сезону, ще й на штучному покритті, нашій команді дався важко. Але всі виклалися на повну. Початок матчу був за номінальними господарями з Хмельницького. Але ми відбилася, а на 30хвилині впіймали суперника на контроатаці і Зозуля чудовим ударом відкрив рахунок. Так перший тайм і закінчився.

Другий тайм обидві команди почали досить жваво, шанси мали як одні так і інші. На 40-й хвилині сталося випадкове влучання м`яча у руку нашого гравця - в результаті призначено було пенальті. Але в чудовому стрибку в лівому нижньому куті м’яча дістав наш голкіпер Посторонко. Вже на 47-й хвилині стався курйозний момент в якому наш захисник хотів скинути головою на голкіпера, але влучив прямо в кут власних воріт. 1:1 . так матч і закінчився!Загалом матч сподобався. Незважаючи на те, що він перший в сезоні і в команду влилися нові гравці, команда виглядала досить пристойно. Нажаль не було змоги зіграти в цьому матчі декільком основних гравців команди, але ми маємо бажання і надію що все ще попереду!

ФК «Умань-АТО» звертається до меценатів, підприємців, аграріїв і просто людей, які мають змогу і бажання допомогти команді матеріально для закупівлі: ігрових м‘ячів, манішок, другого комплекта форми (першим торік забезпечила федерація ФФУ АТО) та спортивних костюмів. Для участі у Відкритому Чемпіонаті України з футболу серед команд Ліги учасників АТО на Кубок Героїв АТО 2019 року. Команда буде вдячна за будь-яку допомогу!