» » » "Ятрань-Берестівець" сенсаційно і видовищно обігрує фаворита і виходить на перший рядок таблиці чемпіонату України!

Автор: Sobolenko від 6-08-2019, 18:40, подивилося: 735

0 "Ятрань-Берестівець" сенсаційно і видовищно обігрує фаворита і виходить на перший рядок таблиці чемпіонату України!

Стартував черговий чемпіонат України серед жіночих команд. Наша «Ятрань-Берестівець» в кої то віки обійшлася без кардинальних втрат. В попередні міжсезоння наш клуб залишали помітні гравці основного складу, яким надходили відповідні пропозиції від клубів із більшими фінансовими можливостями. Власне такими втратами насамперед і можна пояснити, що в попередньому чемпіонаті «Ятрань-Берестівець» відкотилася на сьоме підсумкове місце (після четвертого за рік до того). При цьому команда залишалася досить боєздатним колективом, про що свідчить мала кількість пропущених м’ячів (лише гранди по цьому показнику випереджали нашу команду). Головною проблемою, бідою для підопічних Володимира Пею залишалася дуже низька результативність.

В першому ж турі нового чемпіонату «Ятрань-Берестівець» розжилася заліковим очком, зігравши внічию 1:1 в Маріуполі з місцевим дебютантом. Здобули очко чи втратили два – час покаже, але факт не безрезультатного виїзду у далекий Маріуполь маємо. В другому турі «Ятрань-Берестівець» приймала на своєму стадіоні «Родину». Клуб з Костополя зірок з неба не хватає, але традиційно дуже незручний суперник для нашої команди. Але «Ятрань-Берестівець» завдяки двом голам на початку другого тайму здобула впевнену перемогу.

5 ТУР - 28 липня 2019 - с.Берестівець
ЯТРАНЬ –Берестівець - РОДИНА-ЛІЦЕЙ (Костопіль) - 2:0 (0:0)
Голи: Косік 47, Гнидюк 48

Ну а в третьому турі в Берестівець завітав клуб з Чернігівщини, який не приховує намірів поборотися за комплект медалей цьогорічного чемпіонату. Причому ці амбіції підкріплені як фінансовими можливостями, так і відповідними можливостями у комплектації (свого часу, наприклад, саме сюди і переходили двоє гравчинь з «Ятрань-Берестівець»). І матч видався на славу! Причому до радості нашої – до слави господарів! Але про все попорядку…

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2019/2020
3 ТУР - 04 серпня 2019 - с.Берестівець
ЯТРАНЬ – Берестівець - ЄДНІСТЬ-ШВСМ (Плиски) - 3:1 (1:1)
Голи: Косік 40, Гнидюк 64, Янчук 86 - Корнієвець 6

Початок матчу нічого доброго господарям не передбачав. За спокійного перебігу гри вже на 6-й хвилині гості відкрили рахунок. В результаті комбінації вивели на удар Корнієвець, досвідченого ветерана, лідера і капітана суперників. Знаний в минулому бомбардир тої ж таки «Легенди» холоднокровно і майстерно «поклав» м’яча під саму штангу! 0:1. За тим гості створили ще два моменти та і взагалі систематично турбували голкіпера господарів. Але тут відразу слід віддати належне Денищич, яка діяла без помилок (насамперед на виходах, що завжди адреналіново в жіночому футболі). Все це в сукупності робило настрій у місцевих уболівальників ( а варто зазначити, що в Берестівці поступово формується коло постійних прибічників місцевої команди) не надто гарним.

Але в середині тайму «Ятрань-Берестівець» нарешті огризнулася і створила перший справжній свій момент. Янчук промчала справа і гарно подала, Гнидюк била зблизька з підбору. Але прямо у воротаря. Тут же майстерність знову продемонструвала Денищич, яка видовищно парирувала удар з 16 метрів. На 35-й хвилині ще один момент у Гнидюк – тепер вже оборонець самовіддано заблокував небезпечний удар. Гра в другій половині тайму явно вирівнялася. На 37-й хвилині гарну контратаку розігнали господарі і справа вивели на удар Косік – вона гарно приклалася в дальній кут, але голкіпер зміг врятувати гостей. Кутовий. Награна комбінація «Ятрані-Берестівець» закінчується ударом в дальню «дев’ятку», але знову лише сейв голкіпера!

І все ж таки «Ятрань-Берестівець» свого добилася і рахунок зрівняла!!! Причому вийшло то видовищно! Арбітр на 40-й хвилині призначає штрафний біля кута карного майданчика (господарі хотіли пенальті, але там дійсно важко було розгледіти – все дуже «на тоненького»). Щільна така подача завершується виносом м’яча. На підборі на лінії штрафної Янчук, пробиває зльоту! Поперечина!!! М’яч від поперчина в землю і вискакує в поле, але перша на добиванні Косік, яка розстрілює сітку воріт!!! Господарі в радощах, гості – розгублені!

Другий тайм гості розпочинають відразу активно гості - фаворитів по прогнозах не влаштовує нічийний рахунок. «Єдність» володіє ініціативою. «Ятрань-Берестівець» мужньо захищається. Потрібно перетерпіти стартовий шквал! І господарі вистояли і поступово стали розтикати приховану пружину контргри. Спочатку вони сором’язливо переходять на чужу половину. А на 64-й хвилині розганяють класнючу контратаку і забивають красень-гол!!! Гнидюк, яку вивели на удар усвідомлено ювелірно перекидає голкіпера у дальню «дев’ятку»!!!

Трибуни радіють і заводяться по максимуму! Якийсь іноземець поряд (на Уманщині наразі важко когось здивувати туристами) лепече то на англійські, то на французькій і явно в захваті! Він толком не знає наших українських футбольних «розкладів», але видовище йому до смаку! Ще б пак! «Єдність» кидається на штурм! «Ятрань-Берестівець» самовіддано захищається! Причому саме головне – організовано і ніхто не випадає! А на 86-й хвилині наостанок Янчук забиває взагалі неймовірний гол! Косік промчалася справа, стягнула на себе всіх суперниць і своєчасно відігрує на Поліну а та сходу правою ногою вколачує в дальню «дев’ятку»!!! Це треба було бачити!!! 3:1. «Єдність» бореться до останнього, але на заваді двічі стає непробивна Денищич і «Ятрань-Берестівець» записує до своє історії ще одну досить славну сторінку!!! Вся команда дякує збудженим трибунам!!! Впевнений, що на наступний домашній матч, 31 серпня проти «Ладомира» можна очікувати і аншлаг – в Берестівці ще довго гомонітимуть про цей футбол…