» » » ФК "УТК" зіграли на турнірі памяті загиблих героїв АТО у с.Пустоварівка

ФК "УТК" зіграли на турнірі памяті загиблих героїв АТО у с.Пустоварівка

Автор: Sobolenko від 11-08-2019, 14:57, подивилося: 476

0

10 серпня у селі Пустоварівка, що на Київщині, відбулося дуже зворушливе дійство. Справжнє свято футболу, в якому прийняли участь чотири дитячих команди і чотири дорослих. А зворушливе по причині, що турнір цей (третій за ліком) був присвячений памяті загиблих героїв АТО – Володимира Савуляка та Олександра Яцуна. Серед інших учасників зіграли на затишному місцевому стадіоні і футболісти «УТК».

Під час відкриття турніру всі присутні віддали шану загиблим в україно-російській війні, що триває і понині. Побратими загаблих поклали квіти на могили героїв. Особливо пройняло до душі всіх, коли квіти вручили матерям тих, хто віддав життя за нашу можливість мирно жити і займатися улюбленими справами, в тому числі і футболом…

В турнірі дорослих зіграли «УТК», «Динамо» (Фастів), «Любомир» (Ставище) та місцевий «Колос».
В першому півфіналі зійшлися «УТК» та «Любомир». Наші футболісти мали відчутну первагу і в середині першого тайму (а грали два тайми по 30 хвилин) відкрили рахунок – Новіков підібрав мяча в чужому штрафному і холоднокровно розібрався в епізоді. На початку другого тайму Подколзін з пенальті (за гру рукою) подвоїв рахунок. Тепличники мали можливість ще збільшити рахунок, але і цього виявилося достатньо для впевненої перемоги 2:0.

В другому півфіналі місцевий «Колос» і «Динамо з фастова не змогли забити мячів в ігровий час. А в серії пенальті вправніші були динамівці. Тому господарям двоелося боротися лише за бронзові медалі. І вони таки здолали «Любомир».

Ну а ввирішальному матчі зійшлися «УТК» та «Динамо». Фастівчани на 4-й хвилині отримали право на 11-метровий. І чітко його реалізували. Але вже за хвилину Новіков розрізною передачею в штрафну вивів на удар раковського і останній влучно пробив в дальній кут. На 20-й хвилині комбінація повторилася, тільки тепер завершував її Лебедєв і зробив він то теж вправно. 2:1. Тепличники мали ще нагоди забити, але до перерви рахунок не змінився. А після неї в підопічних Казанюка було багато реальних нагод відзначитися. Моменти створювалися раз по раз. Але не реалізовувалися. Так і закінчився матч з рахунокм 2:1 на користь «УТК». Клуб з Уманщини і став переможцем турніру.

Дуже вдячні організаторам за чудово організований турнір.

Категорія: Новини / Чемпіонат України