» » » Жіноче дербі Уманщини - два вилучення, два пенальті, чотири голи і не визначили переможця.

Автор: Sobolenko від 10-09-2019, 22:02, подивилося: 342

0 Жіноче дербі Уманщини - два вилучення, два пенальті, чотири голи і не визначили переможця.

«Ятрань-Берестівець» - «Пантери» 2:2 (1:1)
8 вересня. 16-00. Берестівець.
Арбітри: Хруль Д. (Київ), Грушко С., Різник А. (Київська обл.)
«Ятрань-Берестівець»: Денищич, Сівець, Авдєєва, Земляна, Моспан, Загуменна, Янчук, Сіволобова (66, Крючкова), Бічуй, Комар, Мухлиніна (44, Гнидюк)
«Пантери»:Маліборська, Ковтун, Чорна, Ткачук, Пороходніченко (59, Швець), Рибалкіна, Свердлова, Белякова (90+1, Кардашина), Аслаханова (72, Коробкіна), Білокур, Серемчук.
Голи: Янчук (28), Комар (50) – Свердлова (29), Білокур (56, з пенальті)
На 85-й хвилині Авдєєва не реалізувала пенальті (воротар)
Попередження: Сіволобова (25), Денищич (56), Рибалкіна (69), Ткачук (73), Білокур (87), Комар (88)
Вилучення: Свердлова (83, позбавлення суперника очевидної гольової можливості), Білокур (87, нецензурні висловлювання на адресу арбітра)

В черговому матчі чемпіонату України серед жіночих команд зійшлися команди-земляки. А відтак в Берестівці стали свідками чергового дербі Уманщини. І вийшло воно по всім дербійним лекалам – пристрасті добряче вирували. Скажемо так – пристрасті і драматургія цього матчу були явно вище за саму ігрову складову, яку продемонстрували обидва колективи. Але про все попорядку.

Перший момент у поєдинку створили «Пантери». На 3-й хвилині. Причому Білокур жорстко зіграла у воротаря і Денищич м’яча не втримала. Арбітр не вгледів там порушень , але захисники локалізували небезпеку. Тут же прослідувала відповідь господарів у вигляді небезпечного удару зі штрафного метрів з 22-х у виконанні Янчук, але м’яч пройшов повз. Ще за п’ять хвилин м’яч після подачі справа тої таки Поліни Янчук ковзнув по поперечині . Загалом в діях обох команд було чимало браку і більше сумбуру, ніж витонченої комбінаційної гри. Власне такі і голи трапилися. Причому буквально з інтервалом у хвилину. Спочатку вичудила голкіпер гостей. Янчук виконувала штрафний з далекої відстані – метрів з 27-28-и. Удар вийшов прямолінійний і м’яч низом прямував у руки голкіперу, який мав спокійно його фіксувати. Але в підсумку м’яч прошмигнув між рук і між ніг і опинився у сітці воріт. А за хвилину можна було резюмувати «як прийшло – так і пішло». Тепер, правда, помилився не голкіпер «Ятрані-Берестівець» а захист. Білокур виконала штрафний удар від правої бокової лінії метрів з 30-ти і м’яч поцілив у поперечину а Свердлова спокійно добила головою впритул. 1:1. До кінця тайму команди обмінялися ще по одному моменту (Авдєєва головою спрямувала м’яча у штангу а удар Аслаханової метрів з 8-ми парирувала Денищич). Загалом рахунок відповідав перебігу подій на полі.

Початок другого тайму був вдалим для господарів. Як і в матчі з «Ладомиром» гол прийшов справа від Янчук. Поліна обіграла двох суперниць і подала від кутового прапорця на дальню штангу. Звідти удар обороні вдалося заблокувати. Але Комар була на підборі була самою спритною і влучно вколотила м’яча під поперечину. 2:1. Але і тут перевага «Ятрані-Берестівець» не довго протривала – за 5 хвилин Серемчук вискочила за спини обороні суперника і опинилася на газоні після зіткнення з воротарем. Пенальті. Його чітко реалізує Білокур – без шансів для воротаря. Загалом характер гри не змінився – було багато бажання, багато помилок, багато боротьби, ставало більше емоцій, але не назвав би рівень продемонстрованої гри високим. У господарів попереду вся надія була на Янчук, якій мала видати передачу Гнидюк (фланги не виправдовували сподівань). У гостей виокремив би лідера колективу Білокур і ще Серемчук.

В ендшпілі матчу стало відчуватися, що «Ятрань-Берестівець» може таки переломити хід зустрічі. На 81-й хвилині Бічуй, яка загалом не найкращим чином провела матч, обікрала суперницю буквально перед чужим штрафним. І мала кілька дуже перспективних варіантів загострення ситуації. Можна було вриватися в штрафну по центру. Можна було пасувати комусь із двох партнерів у гарних позиціях. Натомість Бічуй завдала удару – поряд зі стійкою. Ну а на 84-й хвилині Гнидюк таки змогла видати гольову передачу на Янчук. Точніше потенційно гольову. Тому що чистий вихід сам на сам з воротарем ліквідувала Свердлова лише ціною порушення правил. Пенальті і вилучення захисника. Без жодних суперечок. 100-відсотково. Удар береться виконувати Авдєєва. Пробиває в правий від себе кут і тут Маліборська перетворюється з антигероя матчу у героя і парирує удар! Рахунок залишається незмінним. На 86-й хвилині близькою до взяття воріт була Гнидюк, але м’яч з 12-ти метрів пройшов сантиметрах від штанги… Пристрасті ще більші стали за хвилину. «Відзначилася» Білокур. У боротьбі вона з порушенням правил зупинила колишню одноклубницю Моспан. Арбітр зафіксував це порушення і виніс попередження Білокур, на що мав повне право. В принципі нічого екстраординарного і на цьому можна було про момент біля центральної лінії забути. Але Білокур щось встигла висловити арбітру (судячи із запису в рапорті – нецензурно) і той моментально зреагував – червона картка! «Пантери» залишилися вдев’ятьох проти 11-ти суперниць. Залишалося ще три хвилини основного часу і чотири компенсованого. Господарі дуже хотіли вирвати перемогу. Але при цьому не проявили розуміння того, як то можна зробити. Удари відчаю з будь-яких позицій з далекої відстані , вибачте, були до одного місця…

Можна констатувати: «Пантери» здобули одне очко а «Ятрань-Берестівець» втратила два. «Пантери» очевидно були слабшими за ті таки «Єдність» і «Ладомир», яких вдалося побачити в цьому чемпіонаті в Берестівці. Але «Пантерам» господарі поля толком не змогли нав’язати своє гри, своєї волі. Нажаль…

Категорія: Новини / Чемпіонат України