» » » На позитиві завершила футбольний 2019-й рік «Ятрань-Берестівець».

На позитиві завершила футбольний 2019-й рік «Ятрань-Берестівець».

Автор: Sobolenko від 28-10-2019, 20:49, подивилося: 475

0
На позитиві завершила футбольний 2019-й рік «Ятрань-Берестівець». Після прогнозованої поразки в Харкові проти лідера чемпіонату України «Житлобуда-2» підопічні Володимира Пею з мінмальним рахунком, але цілком закономірно по грі здолали в кубку України на виїзді суперника в Чернівцях. А затим в заключному матчі перед зимовою перервою переконливо перемогли в Берестівці «Іллічівку» 4:1.

Кубок України серед жіночих команд. 1/8 фіналу.

Напружений матч відбувся і в Чернівцях. Колектив «Буковинська надія» (Великий Кучурів) зіграв з вищоліговою командою «Ятрань» (Берестівець). У першому таймі ворота «Буковинської надії» вразила Роксолана Комар (39 хвилина). На 62 хвилині зустрічі рахунок зрівняла футболістка «Буковинської надії» Олександра Сакаль. А за чотири хвилини до завершення основного часу перемогу команді вищої ліги принесла Людмила Крючкова.

БУКОВИНСЬКА НАДІЯ (Чернівецька обл) - ЯТРАНЬ (Берестівець) - 1:2 (0:1)
22.10.2019. 12.00 - Олімп (Чернівці) - 50 глядачів.
Арбітри: Чайка Ірина (Львів) - Рачинська Ірина (Чернівці), Звержинська Марта (Чернівці) - Мельнік Віталій (Чернівецька обл).
Спостерігач арбітражу: Пиндиківський Володимир (Тернопіль).
БУКОВИНСЬКА НАДІЯ: Мостова І. - Джуравець Б., Прокопець О. (Дашкевич О., 30), Боярова Н., Кравчук Д., Кошман А. (Мушак Ж., 46), Ільницька К., Петрушко А., Сакаль О., Салай Є., Зубар Ю..
Запасні: Петіхачна В., .
ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР: Сарафінчан Валерій
ЯТРАНЬ: Денищич М. - Сівець К., Авдєєва О., Земляна О., Загуменна О., Янчук П., Гнидюк Ю. (Крючкова Л., 64), Сіволобова А., Бічуй І. (Моспан Л., 65), Косік М., Комар Р..
Запасні: Мухлиніна П., .
ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР: Пею Володимир Микитович
ГОЛИ: Сакаль 62 - Комар 39, Крючкова 86
ПОПЕРЕДЖЕННЯ: немає - Загуменна О. (72).

2019/20. ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА - 10 тур
ЖИТЛОБУД-2 (Харків) - ЯТРАНЬ (Берестівець) - 5:0 (1:0)
13.10.2019. 12.00 - Сонячний (Харків) - 100 глядачів.
Арбітри: Тельбух Людмила (Дніпро) - Резнік Анастасія (Київська), Лапта Олеся (Харків) - .
Спостерігач арбітражу: Уваренков Олег (Харків).
ЖИТЛОБУД-2: Самсон К. - Сірмай А., Колещук М. (Котяш І., 54), Подольська І., Корсун К., Китаєва Т., Андрухів В., Малахова Я. (Скориніна А., 64), Андрущак І. (Мохнач Л., 64), Полюхович Т., Калініна Я..
Запасні: Бондарчук Д., Джуренко І., Кравчук Р., .
ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР: Зінченко Наталія Миколаївна
ЯТРАНЬ: Денищич М. - Сівець К., Авдєєва О., Земляна О., Моспан Л., Загуменна О., Янчук П. (Крючкова Л., 86), Гнидюк Ю., Бічуй І., Комар Р., Комар Р..
Запасні: Мухлиніна П., Назаренко А., .
ГОЛИ: 1:0 Калініна Я. (33), 2:0 Корсун К. (49), 3:0 Калініна Я. (51), 4:0 Калініна Я. (61), 5:0 Скориніна А. (81).

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Колещук М. (52) - Гнидюк Ю. (45).

Статистика матчу «Ятрань-Берестівець» - «Іллічівка» 4:1 буде опубліковано пізніше.

Категорія: Новини / Чемпіонат України