» » » Перший матч аматорського кубку України.

Перший матч аматорського кубку України.

Автор: Sobolenko від 17-08-2011, 20:01, подивилося: 1150

7 Перший матч аматорського кубку України.Перший матч аматорського кубку України.

Сьогодні "Уманьферммаш" стартував в Кубку України серед аматорів. Це право уманчани отримали як володар Кубка Черкаської області. Дебютний матч відбувся в Кіровограді. Щойно поєдинок завершився і я звернувся традиційно за коментарями до представників нашої команди.
Валерій Ковальчук любязно надав склад "УФ" в матчі:
Щербина, Репін, Д.Казанюк, Злобін (62, Гірський), С.Коломієць, О.Дзига, Ляхович, Гончарук (68, Троян), Голуб, Рубанчук, Янчук.
Про перебіг подій детальніше розповів Сергій Репін, якому з поля було якнайкраще все видно)))))))))
" В першому таймі перевага була за "Уманьферммашем". Як мінімум тричі ми були близькими до успіху. Але два виходи сам на сам з голкіпером Сергія Янчука не принесли результату. В одному епізоді Сергій вже "поклав" голкіпера, але не влучив у ворота. А ще в одному моменті гарно зіграв воротар.
Прикрий епізод трапився хвилині на 15-й. В зіткненні травму коліна отримав Володимир Щербина. Оскільки більше воротаря на заміні у нас не було, Володимиру прийшлося продовжити гру - через кожні 15 хвилин йому доводилося знеболювати травму. Тепер у нас основні побоювання перед матчем-відповіддю - чи відновиться Володимир.
Другий тайм також ми краще розпочали. І Валерій Рубанчук таки відкрив рахунок. Правда вже за кілька хвилин господарі відігралися. І взагалі гра вирівнялася. Ми більше "сіли" до власних воріт. "Олімпік" мав перевагу, але реально нічого створити не міг. Того більше - наприкінці гарний удар метрів з 22-25 зльоту Дмитра Казанюка прийняла на себе стійка воріт.
Налаштовуємося на матч-відповідь!
Хочу відмітити некваліфікований арбітраж. Арбітр припускався чисельних помилок і закривав очі на чимало порушень з боку господарів. До того ж здивувала організація матчу в сусідньому обласному центрі. Ні відкриття, ні прапорів піднятих і т.д."

Ось такий вичерпний коментар наших футболістів. За що їм вдячний!

А МАТЧ-ВІДПОВІДЬ 24 СЕРПНЯ о 17-00!!! ВСІ НА "ІЛЛІЧІВЕЦЬ"!!!

Змінив: Sobolenko

Категорія: Новини / Чемпіонат України