» » » "Уманьферммаш" здолав перший раунд Кубка України серед аматорів.

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"





Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова




"Уманьферммаш" здолав перший раунд Кубка України серед аматорів.

Автор: Sobolenko від 25-08-2011, 14:09, подивилося: 2340

24 ФК "Уманьферммаш" - "Олімпік" (Кіровоград) 2:1 (1:1)
Умань. Стадіон "Іллічівець". 24.08. 17-00. 500 глядачів.
Арбітри: Мамчур Є, Ставка І., Мамчур В. (всі-Миколаїв), Деренюк Ю. (Умань).
"Уманьферммаш": Щербина, Репін, Коломієць С. (89, Дегтярьов Д.), Дзига О. (39, Гірський), Казанюк Д., Злобін, Рубанчук (87, Троян), Гончарук (64, Ситін), Ляхович, Голуб, Янчук (66, Мороз).
"Олімпік": Травкін, Лачецький (89, Сидоренко), Сіденко, Давидов (43, Грузін), Слюсар, Гвасолія, Подопригора (75, Василенко), Малий (77, Бобир), Зазірний, Кевліч, Гаврилюк(64, Добролежа, 89, Царенко)
Голи: Янчук (7), Кевліч (36), Голуб (58)
Попередження: Дзига О. (21), Ляхович (30), Коломієць (66), Гірський (90+2) - Гаврилюк (16), Подопригора (74), Бобирь (88)

Через майже десятиріччя наша команда знову вийшла на старт аматорського кубка України. Право на це отримав "Уманьферммаш", виборовши обласний кубок. В суперники на першому етапі нам потрапив клуб з Кіровограду. Цікаво, що не він є володарем останнього кубка Кіровоградщини . Трофей виборола команда "Украгроком" з Головківки. Але оскільки ця команда отримала професійний статус, то і виступати серед аматорів не мала.
В першому матчі в Кіровограді команди розійшлися 1:1 (я про це писав).Все мало вирішитися в матчі-відповіді в Умані. Нажаль, святкового дня на нашому стадіоні зібралося не так щоб багато глядачів. Можливо, завадили традиційні для українців в ці дні роботи по видобутку бульби із землі. А можливо просто в Умані і уболівальників не так і багато....
Матч розпочався дуже оптимістично для господарів. Вже на 7 хвилині уманьфермашівці відкрили рахунок. Дмитро Казанюк перехопив передачу супернику, відпасував на Рубанчука і той кинув в прорив Янчука. Сергій справа увірвався в штрафну і метрів з 15 пробив влучно низом. Почин зроблено! За перші пів-години уманчани могли зняти всі питання про переможця. Лише 100-відсоткових нагод мали три! На 25-й і 29-й хвилинах сам на сам з голкіпером виходив Янчук. Але спочатку не переграв воротаря а потім не влучив в ворота. А між цими моментами голкіпер парирував удар Голуба з лінії штрафної.
Стара футбольна істина "не забиваєш ти ..." знову спрацювала. На 36-й хвилині гості скористалися тим, що Сергій Репін залишив в ігровому епізоді зону центрального захисника і Кевліч в один дотик пробив після гарної передачі справа. 1:1.
На перерву могли піти за більш оптимістичного для нас рахунку. Але на 45-й хвилині удар Гончарука ногами парирував Травкін.
Другий тайм обидві команди розпочали обережно. Все вирішилося на 58-й хвилині. Знову причетний був Дмитро Казанюк а гарного завершального удару з 17 метрів завдав Голуб.
Надалі гра спокійно протікала без особливих емоційних сплесків. А в підсумку уманчани ледь не поплатилися за це! Буквально двічі вже в компенсований час нашу команду виручав Щербина. Добре те, що добре закінчується!
Наша команда пройшла до другого кола змагань. Доречі, для любителів міфів - це трапилося лише вдруге для нашого футболу (що подолали перший етап!)

"Уманьферммаш" здолав перший раунд Кубка України серед аматорів.

Змінив: Sobolenko

Категорія: Новини / Чемпіонат України

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 16
  • ICQ: {icq}
25 серпня 2011 14:31

Александр

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 31.07.2011
 
ЗДОРОВО! Тiльки от глядачiв могли б i бiльше прийти, як не як а це вже трохи iнший рiвень, мабуть на цей раз на мiсцевому ринку по громкоматюгальнику забули об'явити...

<
  • Публикацій: 3004
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
25 серпня 2011 14:46

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
В Умані більше не ходить. Нажаль. Нефутбольне місто нефутбольної держави. sad

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 14
  • ICQ: {icq}
25 серпня 2011 15:36

OLEG MNS

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 23.02.2011
 
Sobolenko,
В чому на Вашу думку причина такої пасивності уманчан?
Таке враження, що команда грає не для глядачів, а сама для себе

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 100
  • ICQ: {icq}
25 серпня 2011 16:52

aos

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 30.01.2011
 
Може це з Римського: "Хліба та видовища"... але все ж таки Хліба, а вже потім .... recourse

<
  • Публикацій: 3004
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
25 серпня 2011 21:40

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
OLEG MNS
А що в Черкасах ходять (автобусами треба звозити по рознарядці з районів)? А що в Києві ходять (в 5-міліонному мегаполісі нікчемний 16-тисячник збирають зараз 1-2 рази на рік)?? А де в нас ходять??? В Донецьку до останніх років по рознарядці звозили (зараз Донецьк і Харків виключення з того, що я говорю тут)? Чи в Полтаві ходять?? То міф, що Україна - футбольна держава! Треба тверезо дивитися на речі!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 6
  • ICQ: {icq}
26 серпня 2011 00:26

Ol.G-Fermmash

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 27.06.2011
 
НЕ ходять!!! молодь по наркоті, а тим кому за 30ть вдома біля ТіВі зручніше...

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 160
  • ICQ: {icq}
26 серпня 2011 04:29

Шурик

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 15.02.2011
 
Рад за результат, но вот болельщики не идут на стадион....

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
29 серпня 2011 16:55

ХоХоЛ

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Головне,що починається розвиватися фан-рух,і ходять на фан сектор і підтримують команду,а ті які ходять лузати насіння і пити пиво на інші сектори їх вболівальниками не назвеш... wink

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 14
  • ICQ: {icq}
31 серпня 2011 00:42

OLEG MNS

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 23.02.2011
 
Sobolenko,
Ігоре, я ні в чому не хотів Вас образити, і, тим більше, звинуватити у пасивності уманчан. Я 10 років прожив у Києві(з 1987 по 1997 рік) і повірте мені, в той час було на що подивитися: Динамо(футбол), Сокіл (хокей), Динамо (жіночий баскетбол), гандбол (Спартак), регбі (Авіатор, Політехнік)... Я все це мав, на превелике щастя, бачити на власні очі і за доступні для мене студента гроші. Тим не менше зараз я при першій ліпшій нагоді біжу в лісопарк подивитися на ФК Тальне (злидні по неволі)"Подивіться де зараз виступають наші кращі таланти : Янчук, Каплюченко (рідкий талант,при вдалому фінансуванні, це, на теперішній час, дуже перспективний тренер), Дячук, Вдовиченко, Попсуй" і сам в силу власних можливостей виступаю за команду "Ветеран". Я не можу погодитися з тим, що Україна - не футбольна держава. Подивіться на футбольні досягнення нашої бувшої і тепрішньої країн... Дуже вагомий внесок українців. Чи не так? Я не думаю, що Умань розбещена матчами високого рівня, можливо корінь проблеми криється десь в іншій площині??? Вам, як досвідченій людині, я думаю все набагато краще видніше. Я міг би дуже багато дискутувати на цю тему, але, на жаль... Хотів би побачити Ваше відношення до теперішньої обстановки в нашому футбольному житті

<
  • Публикацій: 3004
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
31 серпня 2011 01:39

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
OLEG MNS
Образ якраз ніяких немає! Принаймі на Вас точно!
Щодо футбольної нації. Не плутайте те, що було, з тим, що є! В тому справа, що того, що було ще 20 років тому - НЕМАЄ! Футбольна нація - це коли де тільки можна з мячем дітвора, дорослі лупляться в безлічі змагань тому що так хочуть а не заглядають в очі "чи дадуть якихось 100 гривень " (недавно мене наповал прибив один Хуйболіст років 15, коли запитав чи будуть йому платити на район), в професійних командах свої переважають а не дешева робоча сила з Балкан, Аргентин, Бразилій і т.д, коли свої гравці користуються справжнім попитом в елітних чемпіонатах.... Що ми з цього маємо????? Зате ми маємо найбільше діловарів від футболу! Від підвалів футболу (Умань, Тальне і т.д. ), де одного футболіста припадає 30 "спеціалістів", до самих верхів. Зате ми маємо самий корумпований футбол (корупція є всюди, але ж і масштаби різні!). Коли пацану ще в дитячому віці ліплять свідоцтво на пару років - інакше шансів десь пробитися немає! Коли арбітри за мзду не те що підсвистнуть а самі голи забивати побіжать! Зате ми маємо найкращу звітність і рахуємо "зірки" від УЄФА (щоб ви знали - Україна в справжніх зразкових числиться в Європі). Причому ця липова звітність від того ж плінтуса (в мому рідному регіоні як прозвітують, то орден давати треба а наспрвді...) до самих верхів! Чи я неправий???? То яка ж ми ФУТБОЛЬНА НАЦІЯ????? На що можна зараз сходити в згаданому Києві???? "Сокіл" самі знаєте в якій опі! "Спартак" гандбольний там же! Жіночий баскетбол там же де і жіночий футбол! "Авіатор" походу улетів і повертатися не збирається! А ДК не може назбирати на ігри і 10 тисяч глядачів - бо воно так ставиться до своїх уболівальників! Бабки, бабки, гроші - купи, продай і все!!!!!!!!! А в Умані! Колись, кажуть, був гандбол. Зараз навіть не знають що це! Баскетбол там же! Волейбол ентузіасти з Апілон-ліги стали трохи відроджувати але це навіть не рівень Черкас (хоча молодці). Про футбол промовчу.... Ганьба! Зате спробує хтось щось зробити - фас, ату його! Щоб не дай Бог не розворушив болото! Щоб не стало видно, що місцеві "королі" спорту голі!

<
  • Публикацій: 3004
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
31 серпня 2011 02:12

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: ХоХоЛ
Головне,що починається розвиватися фан-рух,і ходять на фан сектор і підтримують команду,а ті які ходять лузати насіння і пити пиво на інші сектори їх вболівальниками не назвеш... wink


Молодці, що щось спробують зробити! Але , по-перше, копія завжди гірша від оригіналу (можливо юнаки за браком начитаності не знають такої старої мудрості). Вмоситилися за воротами на стадіоні, де ще мінімум 7000 місць вільних - бо так роблять в телевізорі!
По-друге, ці фанати, ще не напрацювали, щоб себе назвати уболівальниками а тим більше давати оцінку комусь іншому - з того ж телевізора нахопалися презирства до інших. Хоча цікаво, кого панове фанати з гравців "УФ" знають крім Щербини (схоже, його знають оскільки в нього одного прізвище на футболці було wink )? Що вони знають про команду? Коли подивився зблизька на одного з новоявлених "ультрас" уманських, то цілком зрозуміло, що реально нічого крім телевізійного цей юнак не набрався! Ще й політику спробували приплести на стадіон! Я нічого не мав проти того банера, якого вони спробували почепити на паркані навколо поля! Свою громадянську позицію я тут обговорювати не збираюсь з анонімними "дописувачами". Але особисто я вважаю, що політиці не місце на стадіоні! Беріть той банер і продемонструйте свою громадянську позицію на майдані! Зберіть людей! Попрацюйте, щоб пропагувати свої ідеї! Ато прийшли в місце, де можуть бути люди і гайда - які ми круті! То ви ще БК на якийсь концерт сходіть! Та й не покидає думка - що і це з телевізора підхоплено. Мода!

А щодо пасивності уболівання в Умані - в Умані дуже погано уболівають! Реально пасивно. Ще й відверто скажу - багато хто ще й може зрадіти невдачі своє команди! Або просто з нелюбові до команди чи тренера! Або з заздрощів! Або тіпа "я ж так і казав"! При цьому більшість ще й лицемірством балуються (в очі одне, а за спиною - інше!)! Програла команда - обгадять з ніг до голови! Вони ж "Спеціалісти"!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 9
  • ICQ: {icq}
31 серпня 2011 17:08

ХохОл

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 29.08.2011
 
Sobolenko,

Ну з телевізора ніхто нічого ненахватався всі знають,що для цього треба ходити на сектор і підтримувати команду. Скандують Щербину томущо на наш погляд він є лідером команди і заводить всіх на гру,і крім Щербини ще є маса людей яких ми також знаємо. І до чого тут якийсь телевізор чи якась мода у кожної команди повинен бути Ультрас,але до чого тут телевізор не зрозуміло. Зараз омоскалена Україна навіть не знає героїв які здобули нам незалежність от і говорите,що там з банером щось не так чи с телевізора нахваталися. У всіх командах ЧУ фан-рух розвивався з давних давен і ми починамємо також ходити і розпочинати все з нуля і телевізори якісь тут нідочого томущо ті люди які є зараз в Ультрасі всі ганяли за Динамо ще з дитинства і всім подобається бути в Ультрасі от появився нормальний футбольний клуб 2011 року заснування от і ми починаємо і хочемо щоб розвинувся фан-рух в Умані. І ще ми в суботу 27 серпня їздили своїм ходом в Чорнобай щоб підтримати нашу команду. чого ж тоді кузьма не поїхала туди томущо у них нема такого в крові як у Ультрасу.

<
  • Публикацій: 3004
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
31 серпня 2011 21:08

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
ХохОл !
Якщо хоч частина з вказано підтвердиться справами і часом, то це не є погано і я особисто нічого проти немаю! У людей має бути якесь хобі, якийсь інтерес. Якщо ви реально хочете розвивати фан-рух - ВПЕРЕД! Я за! Але при цьому радив би:
1. розпочати з поваги до ВСІХ учасників дійства на стадіоні . Ви ще поки на стадіоні НІХТО щоб розкидатися оцінками - хто там кузьмичі (це таки ви точно з телевізора взяли). Ви завоюйте авторитет і вас підтримають. Тоді це дійсно буде РУХ!Те, що ви раз зїздили за свої кошти ще не привід бити себе руками в груди і на щось претендувати. Справа в тому, що на уманському стадіоні просто уболівальників практично немає - там збираються переважно ті, хто активно живе футболом (грали або грають зараз) і витратили на футбол ЗНАЧНО більше коштів і свого часу аніж ви. Не кидайтесь просто словами. А то щось вашого фанатського руху і близько не було поки уманчани не здобули перший трофей за кілька десятиліть (Кубок області). Тобто ознаки звичайного глоріхантерства (якщо ви знаєте що це таке - по вашому тексту проблеми з грамотністю більш ніж очевидні!)
2. Поцікавтесь реальною історію фанатського руху а не тим, що розкручують умисно. інакше ви будете малоцікавими клонами , що вберуть в себе найгірше! Наша країна (ісотрію якої я знаю значно краще ніж малограмотнийдописувач) і в футболі зараз відстає років на 20 від цивілізованих країн. Ось і в справі фанатів Україна тупо сунеться туди, де Англія пережила кровавий шок! Правда, і соціальні умови життя в Україні сприяють цьому - люмпену простіше дати пар спустити на трибунах аніж забезпечити йому нормальне життя! Ви не задумувалися чому в Англії (чи не ідолі всх фанатів) витратили десятки років і скільки зусиль, щоб ПЕРЕБОРОТИ це! Ви не задумувалися над тим, що в тому ж Харкові тепер нормальна людина десять раз подумає чи йти на футбол - бо якимось прищавим недоліткам скучно і людину в результаті вбили?????
Ви подумайте на досузі над ШЛЯХОМ СВОГО РОЗВИТКУ! Якщо маєте інтелект - ваш рух буде рости і сприяти справі розвитку футболу в Умані. А якщо це буде тупа копія - нічого доброго не буде.
3. Щодо омоскаленої України. Ви не розкидайтесь своїми оцінками - ви не знаєте моєї біографії а відтак не сильно там своїм новоявленим патріотизмом кичтесь!
4. В Умані є одна Особистість , що називається Хохол. Не приписуйтесь.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 9
  • ICQ: {icq}
31 серпня 2011 22:56

ХохОл

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 29.08.2011
 
та-да вас послухати то це все фігня і патріотизм фігня ну нічого все тіки починається клуб новий і все в ньому нове так як і фанати. краще фанати патріоти аніж ......

<
  • Публикацій: 3004
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
31 серпня 2011 23:03

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Ви що - ще й читати не вмієте???? Де в мене написано, що все це фігня???? Тим паче - ДЕ В МЕНЕ НАПИСАНО, ЩО ПАТРІОТИЗМ ФІГНЯ?????
У нас з вами різні поняття про патріотизм!!!!!!! Патріотизм не лише (і далеко не в) в банері з ім'ям особи або головних уборах національного штибу! Ви хоча б навчіть грамотно писати РІДНОЮ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ. Це для початку.
Так само дитинством несе від сентенцій про
Цитата: ХохОл
І ще ми в суботу 27 серпня їздили своїм ходом в Чорнобай щоб підтримати нашу команду. чого ж тоді кузьма не поїхала туди томущо у них нема такого в крові як у Ультрасу.

Зїздили за 250 кілометрів і прям орден не знають куди прицепити! Ну прямо про кров варто рознести на весь світ!

Вам підсказують на які граблі не стати, оскільки фанатський рух справа реально серйозна і це одна із складових футбольної культури. Але очевидно, що ви ще не доросли до того, щоб розуміти речення більше ніж з 3-4 слів.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 9
  • ICQ: {icq}
31 серпня 2011 23:11

ХохОл

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 29.08.2011
 
будемо працювати над фан-рухом може й з часом ви тоді звернете свою увагу на нас smile

<
  • Публикацій: 3004
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
31 серпня 2011 23:12

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
я не проти. ви просто прийміть до уваги те, що я писав вище.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 9
  • ICQ: {icq}
31 серпня 2011 23:20

ХохОл

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 29.08.2011
 
є в мене ваша книга Історія Уманського Футболу. вручив мені її ветеран Уманського футбола Шевчук В.Ф.

хороша книга:)

<
  • Публикацій: 3004
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
31 серпня 2011 23:24

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
працюю на 2-м виданням. розрослася вдвічі. Можливо по закінченні сезону буде трохи часу і доведе справу.
Хочу по завершенні цього сезону детальний довідник зробити "Футбол Уманщини 2011" сторінок на 50-60.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 9
  • ICQ: {icq}
31 серпня 2011 23:27

ХохОл

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 29.08.2011
 
та-да треба якось до людей доносити це. якраз книги як зробите тоді презентуєте тай буде нормально)

<
  • Публикацій: 3004
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
31 серпня 2011 23:28

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
зроблю - тоді і домовимося))) згаданого вами ветерана чудово знаю!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 9
  • ICQ: {icq}
31 серпня 2011 23:32

ХохОл

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 29.08.2011
 
це є добре,що знаєте) в мене крута книга з його автографом ще краще було б всіх ветеранів автографи.

<
  • Публикацій: 3004
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
31 серпня 2011 23:39

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Так ти приходь на футбол не лише коли фанатієте - ось грали наші ветерани з одеськими. І взяв би автографи собі. Торік, наприклад сам Беланов був....

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 9
  • ICQ: {icq}
1 вересня 2011 06:42

ХохОл

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 29.08.2011
 
та-да треба буде якось прийти на ветеранів подивитись ато давно вже не бачив як вони там грають.

Інформаційне повідомлення