» » » На зимовій першості України серед жіночих команд нічійним синдром в команд з нашого краю.

Автор: Sobolenko від 21-02-2018, 07:50, подивилося: 492

0
ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗИМОВІ ЗМАГАННЯ 2018
2 тур - 20 лютого 2018 - Винники - стадіон імені Б.Маркевича

Другий ігровий день Всеукраїнських зимових змагань, які проходять у м.Винники подарував нам чергові дві нічиї у групі А, а також впевнені перемоги "Житлобуд-1" і "Житлобуд-2" у дебютних матчах харківчанок на турнірі.

Продовжує зростати інтрига у квартеті групи А, де знову ж таки команди не визначили сильнішого. У першому матчі ігрового дня "Єдність" з Плисок та уманські "Пантер" розійшлися миром - 1:1. Ще у першому таймі на гол від Бакуринської уманчанки відповіли влучним ударом Мелконянц.

70 хвилин ігрового часу мали "Легенда-ШВСМ" і "Ятрань-Берестівець", щоб нарешті перервати цю серію без перемог. Та і в цьому матчі команди вирішили не псувати настрій один одному до заключного третього туру в групі. Незважаючи на перевагу команди з Чернігова, рахунок в матчі так і не був відкритим - 0:0.

ЯТРАНЬ-БЕРЕСТІВЕЦЬ (Уманський р-н) - ЛЕГЕНДА-ШВСМ (Чернігів) - 0:0

ЯТРАНЬ-БЕРЕСТІВЕЦЬ: Гаєвська - Вороніна, Сівець, Левицька, Семенюк, Авдєєва, Земляна, Загуменна, Випасняк (Гнидюк 53), Аілінкій, Комар.
Запасні: Коріненко, Норик, Боярова, Назаренко.
Тренер: Володимир ПЕЮ

ЛЕГЕНДА-ШВСМ: Діхтяр - Полухіна, Панцулая, Соломаха, Деркач, Єрьоменко, Куніна, Лашко, Перевізник (Салай 46), Лимар, Михайлюк (Коча 66).
Запасні: Говорунова - Семиженко, Кавецюк, Погрібняк, Гриценок.
Тренер: Володимир КУЛИК

Арбітри: Усова К. - Джмелик О., Волощук А. - Вакулко І.