» » » На зимовій першості України серед жінок визначилися півфіналісти

На зимовій першості України серед жінок визначилися півфіналісти

Автор: Sobolenko від 22-02-2018, 08:06, подивилося: 486

0 21 лютого завершилися матчі групового етапу Всеукраїнських зимових змагань з футболу серед жіночих команд сезону 2018 року.

Головною інтригою залишався фінальний розподіл місць у групі А. До останнього туру команди квартету підійшли з однаковим багажем набраних очок, і все вирішували саме поєдинки 3-го туру - дербі команд з Чернігівщини та Черкащини.
У грі "Легенди-ШВСМ" та "Єдності" результат матчу був зроблений вже у першому таймі. 500-й ювілейний мяч у зимових змаганнях від Марії Михайлюк та ще один автогол принесли перемогу Легенді 2:0. А ось поєдинок "Пантер" і "Ятрані-Берестівець" тримав у напружені до останніх хвилин. Вирішальною стала 66 хвилина... 1:0 і у півфінал крокують "Пантери" (гол на рахунку Вікторії Серемчук).

У групі Б свою другу перемогу на турнірі здобули футболістки харківського "Житлобуд-1". З рахунком 3:0 підопічні Валентини Котик переграли дніпровську "Злагоду-Дніпро-1". Черговий гольовий матч в активі Ірини Кочнєвої: вийшовши не заміну вона двічі відзначилася у воротах суперника. Загалом у Ірини вже п'ять забитих мячів, і вона очолює гонку бомбардирів звітних змагань. Ще один гол на рахунку Дарії Апанащенко, яка вперше відзначилася після повернення в Україну.

Завершували ігрову програму 3-го туру футболістки "Житлобуд-2" та "Атекс-СДЮШОР16". Беззаперечна перевага харківчанок призвела до найбільшого рахунку у цьому розіграші. По два мячі на свій рахунок записали Віра Дятел та Анастасія Скориніна. Підтримали своїх колег по атаці і Яна Калініна, Вероніка Андрухів та Тетяна Китаєва, вставновиши підсумковий результат 7:0.

І вже завтра на нас очікує головне протистояння в українському жіночому футболі - півфінал між "Житлобуд-1" та "Житлобуд-2". Разом з ними, за вихід у фінал позмагаються "Легенда-ШВСМ" Чернігів та "Пантери" Умань. До вашої уваги також інші пари, які сформувалися після матчів групового етапу:
22 лютого 2018:

Матч за 9 місце
09:00 - «Атекс СДЮШОР16» - «Єдність»

Матчі Плей-офф (5-8 місця)
10:30 - «Злагода-Дніпро-1» - «Ятрань-Берестівець»

Протокольні дані будуть опубліковані пізніше

ЯТРАНЬ-БЕРЕСТІВЕЦЬ (Уманський р-н) - ПАНТЕРИ (Умань) - 0:1 (0:0)
ГОЛИ: Серемчук 66

Прокоментував головний тренер "Ятрані-Берестівець" В.Пею: " Дещо розчарований результатом. Мали перевагу, мали моменти забити... Натомість пропустили чи не після єдиного удару і грубої помилки голкіпера за 3-4 хвилини до кінця. Правда, нічія нас теж не влаштувала б Втім близько до серця не беремо. Головне - отримати ігрову практику і підвести команду до основного сезону. Ту ж таки Юлію Гнидюк не було жодного сенсу сьогодні випускати, піддаючи ризику її здоровья. Тому вона взагалі сьогодні поїхала додому лікуватися. Та і до голкіпера пртензій не маю - ми ж з нею не працюємо, так склалися обставини, що шукали терміново заміну... Самою грою своєї команди цілком вдоволений. Що в першому, що в третьому матчі мали перевагу і мали перемагати... Але то таке..."

ЛЕГЕНДА-ШВСМ (Чернігів) - ЯТРАНЬ-БЕРЕСТІВЕЦЬ (Уманський р-н) - 2:0 (0:0)
ГОЛИ: Михайлюк 5, автогол Ілліна 17

ЖИТЛОБУД-1 (Харків) - РОДИНА-ЛІЦЕЙ (Костопіль)- 3:0 (1:0)
ГОЛИ: Кочнєва 35+1, 52, Апанащенко 69

ЖИТЛОБУД-2 (Харків) - АТЕКС СДЮШОР16 (Київ)- 7:0 (3:0)
ГОЛИ: Дятел 13, 60, Андрухів 30, Калініна 34, Скориніна 45, 63, Китаєва 58

Джерело:womensfootball.com.ua

Категорія: Новини / Чемпіонат України