Автор: Sobolenko від 2-04-2018, 21:33, подивилося: 771

0 Вітер віє-повіває, По полю гуляє... "Ятрань-Берестівець" очки втрачає...

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2017-2018 - 11 тур

ЯТРАНЬ-БЕРЕСТІВЕЦЬ (Уманський р-н) - ЛАДОМИР (Володимир-Волинський) - 1:1 (1:1)
01 квітня. м.Умань . стадіон Уманьферммаш (штучне поле). 250 глядачів
Арбітри: Зора К. (Київ) - Резнік А. (Київська обл.), Дмитренко А. (Вишневе) - Ястремський Р. (Дельфінове)
Спостерігач арбітражу: Дідич І. (Київ)
ЯТРАНЬ-БЕРЕСТІВЕЦЬ: Цикаленко - Аілінкий, Левицька, Авдєєва, Вороніна, Сівець, Земляна, Загуменна, Семенюк О. (Назаренко 67), Гнидюк, Косік
ЛАДОМИР: Глух - Бубняк, Кузьмич (Ковб 65), Лебєдева, Корнійчук, Чайка, Худа, Кревська, Аполлоніна, Кибиш, Лемешук
ГОЛИ: Косік 22 - Корнійчук 32
ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Вороніна 11, Авдєєва 14 - немає
(Статистика з сайту womensfootball.com.ua)

Свій другий матч взагалі і перший домашній після тривалої зимового міжсезоння команда «Ятрань-Берестівець» проводила проти дебютанта вищої ліги з Володимира-Волинського.

Зустріч відбулася на синтетичному полі стадіону «Уманьферммаш». Весна, що не квапилася приходити, не залишала більше варіантів для вибору місця проведення поєдинку. Погода дещо зжалилася перед футболістками і чисельними уболівальниками (вільних місць не було взагалі)- з неба не капало і не сипалося нічого а спізніле весняне сонечка таки гріло надіями всіх. Але вагомим фактором ще був сильний вітер. Вітер ще й такий, що часто змінював напрямок. От не врахування цього фактору, як по мені, і стало серйозною помилкою господарів, що, можливо, і вплинуло на підсумковий результат і втрату дорогоцінних двох очок. Справа в тому, що більшість ігрового часу обидві команди не мудрили лукаво і спрощували гру. При цьому часто лупили м’яча вперед першим дотиком і здебільшого він літав верхом. А при згаданому вітрові його траєкторія там бувала подекуди чудернацька. Гостей це більше влаштовувало. Адже в такій постійній боротьбі за кожен м’яч на перший план виходили бажання і фізична міць. А в цих компонентах «Ладомир» не поступався господарям. Тому кожна боротьба несла ризик втрати м’яча приблизно 50 на 50. Тому і переходив м’яч від однієї команди до іншої після буквально двох-трьох пасів. Лише в рідкісних епізодах «Ятрань-Берестівець» намагалася опускати м’яч на синтетичне поле. І тут вже фактор вітру нівелювався і на перший план вийшла б майстерність гравців, яка (знову ж таки на мою суб’єктивну думку) була вищою у підопічних В.Пею. Чому команда господарів так діяла – мені важко судити однозначно. Давно відомий афоризм – «поспішай повільно». Господарі з великим бажанням розпочали і провели всю гру. Вони дуже хотіли здобути перемогу і продовжити гонитву за такими бажаними медалями. Але при цьому потрібно було діяти більш зважено і раціонально. А так збилися на гру суперника. І це дорого коштувало.

Описати ж саму гру дуже легко. Справжніх моментів набралося так, що порахувати вистачить пальців рук у старого токаря. Першими забили господарі. Гарний пас з правого флангу призвів до того, що у новачка «Ятрані-Берестівець» було вагон часу на все, що завгодно. І Марина Косик не стала бити в один дотик а обробила м’яча і спрямувала його під поперечину. 1:0. Але через десяток хвилин Вікторія Корнійчук, що якраз у зимове міжсезоння перейшла саме з «Ятрані-Берестівець», метрів з 40 пальнула по воротам суперника. Черговий чудернацький порив вітру посприяв тому, що м’яч опустився «за комір» Олені Цикаленко. І маємо 1:1. Тут же Юлія Гнидюк поцілила в поперечину – от господарям фортуна не стала посміхатися. Більше в першому таймі яскравих гольових моментів і не згадаю.

Не змінилося кардинально нічого і по перерві. Футбольний пінг-понг під хаотичні пориви вітру. Багато боротьби. Мало моментів. Господарі тиснули. Гості взагалі практично не переходили середню лінію. Але від того уболівальникам настрою не особливо додавалося. Постійно щось не вистачало. То хтось не здогадається замкнути простріл. То м’яч засильно дадуть, то ще щось… Два самих реальних шансів у господарів назвав би. На 50-й хвилині Вороніна могла забити після подачі з кутового. А на 75-й хвилині Назаренко була першою на підборі, але з меж штрафної пробила поряд з «дев’яткою». Був ще, правда, один епізод. На 78-й хвилині нарешті пройшла передача з флангу (зліва) за спини оборонців «Ладомиру». Авдєєва таки прийняла м’яча і з гріхом пополам заштовхала м’яча в сітку воріт. Але після сигналу асистента арбітра взяття воріт було скасовано. Мені важко судити чи була там дійсно гра рукою. Тому не буду однозначно звинувачувати бригаду арбітрів. Дивним виглядало лише те, що рішення по епізоду практично на 11-метровій позначці приймалося по сигналу асистента арбітра а не самостійно арбітром Зорою. Це якось воно було не зовсім професійно. Але маємо те, що маємо. А маємо ми втрату двох очок в домашньому матчі з командою, що нижче у турнірній таблиці. Важко претендувати на медалі і втрачати очки то з «Родиною», то тепер з «Ладомиром»… Та ж таки «Легенда» свій урожай там збирає. А тому чернігівчанкам і може не знадобитися якихось подвигів в особистих протистояннях. А от «Ятрань-Берестівець» собі життя ускладнює.

Категорія: Новини / Чемпіонат України