» » » Олександр Казанюк перебуває в тренувальному таборі "Славутича"

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"





Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова




Олександр Казанюк перебуває в тренувальному таборі "Славутича"

Автор: Sobolenko від 19-01-2014, 01:07, подивилося: 1235

7 Олександр Казанюк перебуває в тренувальному таборі "Славутича"

Як проголосив офіційний сайт "Славутича", Олександр Казанюк отримав запрошення до тренувального табору цієї команди. Як стало відомо, кращий гравець Черкащини минулого року, на сьогодні перебуває на тренувальному зборі черкащан.

Категорія: Новини / Чемпіонат України

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 4
  • ICQ: {icq}
21 січня 2014 06:19

kalendo

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 21.01.2014
 
Так он слабый!!Зачем его туда взяли?

<
  • Публикацій: 2232
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
21 січня 2014 18:56

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: kalendo
Так он слабый!!Зачем его туда взяли?


Слабий на голову той, хто в 06-17 реєструється на сайті, щоб таку дурню написати про Казанюка. Лікуйтесь, якщо ще не пізно....

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 81
  • ICQ: {icq}
21 січня 2014 22:39

dimas

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 5.06.2012
 
Ігоре,хворих не можна ображати,вони завжди ляпають всяку дурню,так як не має чим мислити,я таким людям співчуваю завжди)))

<
  • Публикацій: 2232
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
22 січня 2014 00:14

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: dimas
Ігоре,хворих не можна ображати,вони завжди ляпають всяку дурню,так як не має чим мислити,я таким людям співчуваю завжди)))


Згоден, що ображати не варто (не лише хворих). Але отаке зверзіти! Ладно якби на мене вкотре нагородили. Так ще й Казанюка обгадити... Вперше зустрів бажаючого це зробити. І не ліньки ж було це робити в 6-17... Точно до лікаря варто...

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 4
  • ICQ: {icq}
22 січня 2014 04:51

kalendo

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 21.01.2014
 
Sobolenko,
Поясніть чому я хворий? Для мене цей гравець слабий... А ви накидуєтеся відразу...За це вас Ігор Соболенко і не люблять.

<
  • Публикацій: 2232
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
22 січня 2014 08:41

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: kalendo
А ви накидуєтеся відразу..


Маю визнати, що був не правий щодо хамства по відношенню до Вас і вашого коментаря. За хамство приношу вибачення. І навіть відмовлюся від сарказму і непотрібного ляпання язиком (клавіатурою).


Цитата: kalendo
За це вас Ігор Соболенко і не люблять.


Я маю достатню кількість людей навколо себе, які до мене тепло ставляться. І не мрію про всесвітню любов до моєї скромної персони. Тому і висловлююся (і тут зокрема) далеко не завжди так, щоб мені хлопали в ладошки і цьомали взасос як Еріка Хонекера. Якби не займав агресивну позицію по відношенню до тої ж неіснуючої міської ФФ, то не розродились би першим в історії чемпіонатом міста з міні-футболу. Дасть Бог - ще й за чемпіонат міста з футболу візьмуться. Більше мене "не люблять" - так зато шевелитися почали. і ще є приклади. Такщо "всенародна любов" для мене не актуальним комплексом - виріс з підліткового віку. Такщо не переймайтесь.

Щодо реакції на ваш комент щодо Казанюка. У футболі кожен може мати різномаїття думок з найменшого приводу. Очевидним є, що Олександр Казанюк, як людина і як футболіст, заслуговує на повагу в усіх містах, де він грав (і Умань, і Олександрія і Тальне...). А тому навряд чи хтось, навіть сумніваючись в його перспективах в "Славутичі", висловиться вголос як Ви. До того ж не варто так категорично звинувачувати в невігластві і непрофесійності Кирилюка, Лашкула і весь менеджмент черкащан. Ато вони всі неуки а Ви один спец. Краще б побажали гарній людині (чи і його так всі не люблть як Соболенка?) успіхів.

Наостанок. Свіїм коментом Ви явно хотіли привернути увагу. У Вас недостача уваги?

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 4
  • ICQ: {icq}
22 січня 2014 11:36

kalendo

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 21.01.2014
 
Sobolenko,
У мене сповна уваги,просто це моя точка зору. Він гравець максимум рівня області,тут і його місце,я не знаю як він там грав раніше! Але зараз реально бачу його гру.Нічого особливого! Да там те,що забиває голи на область нічого не кажу,але це область,даю вам гарантію,що у Славутичі збори він не пройде.

Інформаційне повідомлення