» » » Триває Кубок Губернатора. Відбулися чвертьфінали.

Триває Кубок Губернатора. Відбулися чвертьфінали.

Автор: Sobolenko від 7-08-2011, 11:14, подивилося: 1857

4 В п'ятницю відбувся останній чвертьфінал Кубка Губернатора Черкаської області. В Катеринополі відбувся матч між господарями та збірною Уманського району.
Хотів би відразу відмітити (і подякувати за це) гостинність господарів. Катеринопільці надали можливість юнакам (а нагадаю, щотурнір проводиться серед сільських школярів 1996 р.н.) зіграти на головному полі, яке було чудово підготовлено.
Відразу кидалося в вічі, що обидві команди укомплектовані згідно регламента - ніяких підстав ні за віком ні за статусом гравців. Отож залишалося лише визначити на полі - хто ж сильніший.
Перший тайм пройшов в рівній боротьбі. Катеринопільці один з двох своїх шансів використали , покаравши суперника за помилку центральних захисників (ще в одному моменті нас врятував голкіпер Назар Головченко з Косенівки). Уманський же район свої нагоди не використав. Достатньо сказати, що навіть пенальті не реалізували (Смілянець трохи не влучив у ворота).
По перерві гості відверто захопили ініціативу. Але до пори до часу ніяк не могли перебороти невезіння, що супроводжувало їх. І все ж за 10 хвилин до фінального свистка Смілянець таки забив!
В овертаймі гості могли не доводити справу до післяматчевих пенальті. Але таки судилося хлопцям і футбольну лотерею скоштувати. Але тут нерви не зрадили наших юнаків. 3:0 і рухаємося до півфіналу - у вівторок ми прийматимемо Тальне (матч - відповідь у пятницю).

Триває Кубок Губернатора. Відбулися чвертьфінали.Триває Кубок Губернатора. Відбулися чвертьфінали.Триває Кубок Губернатора. Відбулися чвертьфінали.Триває Кубок Губернатора. Відбулися чвертьфінали.Триває Кубок Губернатора. Відбулися чвертьфінали.

Категорія: Новини / Інші