Антон Шевчук зіграв за молодіжну збірну України

Автор: Sobolenko від 15-11-2011, 08:24, подивилося: 1143

0
САЙТ ФК "СЛАВУТИЧ"

11-го листопада молодіжна збірна провела черговий матч відбіркового турніру Чемпіонату Європи 2013 року. Другий тайм у складі жовто-блакитних відіграв вихованець уманського футболу Антон Шевчук.

Втративши вже п'ять очок у стартових двох матчах, збірній України конче було необхідно вигравати в Севастополі, щоб не поставити себе в групі фактично у безвихідь. Однак старт гри обернувся для господарів фіаско: уже на п'ятій хвилині розіграш кутового завершився голом.

Українці притисли опонентів, але мали великі проблеми із шляхами до воріт Єссе Йоронена.

На 36-й хвилині гості залишились у меншості, коли за удар пр'ямою ногою в обличчя Ігоря Пластуна був вилучений Роопе Ріскі. Зрозуміло, що після перерви перевага команди Павла Яковенка стала просто абсолютною, але знову ж таки до гарних завершальних ударів справа не доходила. Хоча на 61-й хвилині здавалось, що синьо-жовті таки досягли успіху: Антон Шевчук після навісу Юрія Путраша пробивав головою у протихід Йоронену, але той неймовірним чином зреагував.

Зрештою, господарі досягли свого на 72-й хвилині − після розіграшу кутового, який «заробив» Шевчук, Пилип Будківський ударом у дотик поцілив у дільній кут − 1:1. Українці мали ще шанси, але на більше їх не вистачило...

Наступний матч наша «молодіжна» зіграє 15-го листопада проти ровесників з Литви.